Skocz do zawartości
Arek

Błąd 18 - brak ciśnienia w skrzyni biegów

Polecane posty

Arek    137

Na infocenter pojawia sie informacja o braku ciśnienia oleju w skrzyni biegów, na wyświetlaczu od skrzyni błąd 18. Co może być przyczyną?

Błąd zapala się podczas jazdy w polu, jak zgaszę i po chwili znowu zapalę to przez jakiś czas jest ok.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak na szybko w serwisówce znalazłem, że błąd 18 to coś związanego z ciśnieniem pedału sprzęgła. Może coś z tą pompką przy pedale sprzęgła masz nie tak lub z wzmacniaczem sprzęgła. Jak będę miał więcej czasu wolnego to poszukam i posprawdzam jeszcze.

Edit:

A ten błąd to dokładnie kiedy się pokazuje? Jak wciśniesz pedał sprzęgła, czy jak ruszysz czy jeszcze inaczej?

Edytowano przez Profil usunięty

Arek    137

Agrotron 135 MK3 2000r, pedał sprzęgła w pełni elektryczny. Błąd wyskakuje podczas jazdy w polu.

Wiadomość z agroFakt.pl

mazbenek    0

Kolego 85% to to, że do wymiany masz uszczelki pod płytą elektrozaworów skrzyni biegów, któraś ścieżkę wydmuchało.

Arek    137

Przyczyna była dość błaha, pękła łapka trzymająca elektrozawór na płycie elektrozaworów. Koszt naprawy kilkanaście zł :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez drozd82
      witam,miałem przeciek przy elektrozaworze ,przyczyna była poluzowana sruba od srodka,musiałem zdemontowac,przy zakładaniu elektrozawor minimalnie nie wchodzi na swoje miejsce ,nie moge wiecej wcisnac sprezyny,moze ktos miał juz z tym doczynienie wczesniej?
    • Przez Tommekpol
      Do zaoferowania mamy ciągnik Deutz-Fahr model Agrotron 120 z 2007 roku wraz z ładowaczem Quicke Q65. Ciągnik wzięty w rozliczenie prosto od rolnika. Stan oceniamy na dobry. 
      Cena: 103 000 zł (netto)
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu tel. 606 648 578 

Ciągnik do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.

• Przez rolnik992A
      Witajcie,
      CIągnik Deuzt Fahr Agrotron 4.90s. Świeci mi się kontrolka od oleju hydraulicznego od skrzyni biegów na wolnych obrotach. Przy zwiększaniu obrotów lub naciśnięciu hamulców gaśnie. Wiecie w czym może być problem?
    • Przez ReKoRd022
      Witam mam problem z ciągnikiem wyświetlają się dwa błędy t64 i t65 , t64 się zapala kiedy ciągnik jedzie do przodu i naciska się Sprzeglo a t65 różnie się zapala czasami na 4 biegu lub 5 na m h i s ale najczęściej na 5 s (nadbieg) wtedy trzeba na rewersem na luz i ponownie włączyć przełożenie. Nie wiecie co może oznaczać ten kod usterki t65 ? Pozdrawiam
    • Przez Juzeffff
      Witam! Mam problem dotyczący układu hydrauliki zewnętrznej w ciągniku Deutz Fahr Agrotron 215, mianowicie po wciśnięciu klawisza odpowiadającego za otwarcie elektrozaworu układ nie uaktywnia się, z kolei gdy ruszymy kierownicą układ staje się aktywny. Natomiast na drugiej parze złączy hydraulicznych na chwilę pokazuje się dioda informująca o kierunku przepływu oleju, a następnie gaśnie. Co może być powodem niedomagania? Ciśnienie układu wynosi od 180 do 200 atmosfer. 
      Pozdrawiam! 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.