Rafii

Podnośnik w 120.54

Polecane posty

kozmo5    0

Koledzy moje pytanie odnoście renault 120-54 mam EHR i za kabina jest rozdzielacz od podnośnika jak sie nazywają te dwa nie wiem co to czujniki elektromagnesy co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowisz753    0

Jak w Renault 120.14 dostać się do rozdzielacza hydraulicznego? Trzeba zdejmować cala pokrywę z ramionami czy wystarczy taką mniejszą pokrywę pod kabiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek38    2

od wyjść masz z boku a od podnośnika pod pokrywą dużą ja ściągałem kolo prawe, ramiona ,maska przednia ,kabina do góry 25 cm i turem a jak ręcznie to jeszcze jedno koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

problem ehr-u moze byc spowodowany brakiem niskiego cisnienia w ukladzie ktory poprzez elektrozawory steruje tym wlasciwym cisnieniem podnosnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakail7    0

Witam,

 

jestem tu nowy i potrzebuje porady. Mój Renault 110-54 opuszcza na podnośniku i co chwile szarpie podnosząc do ustawionej wysokości. Podejrzewam wine rozdzielacza. Czy ktoś miał taki problem? Jak zdemontować rozdzielacz? Czy możliwa jest jego regeneracja? Może wystarczy tylko wyminić uszczelniacze? Gdzie regenerują czy naprawiają rozdzielacze do Renault? (Renia w pełni mechaniczna). Proszę o pomoc...

Połączone. Zajrzyj także tutaj: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/43051-podnosnik-renault-12014/

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakail7    0

tłok zewnętrzny...nowy praktycznie... po zgaszeniu powoli opuszcza nawet na zimno. Chyba ze wewnętrzny jest winny

Edytowano przez kakail7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIOTREK79    1

wewnwtrzny pewnie puszcza jezeli by zewnetrzny puszczal to cieklo by po nim bylo by widac

 

agroszyszka.com.pl/pl/p/Uszczelniacz-tloka-podnosnika-Renault/246 do wiekszych tez posiadaja:) warto zadzwonic zapytac mozna na wysylke rowniez zamowic

Edytowano przez PIOTREK79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Kolego w rozdzielaczu wymiana uszczelniaczy nic nie da (chyba że z niego cieknie to go uszczelnisz) Każdy rozdzielacz jest tak dopasowany że chodzi metal w metal bez żadnych oringów. Jedyny sposób naprawy puszczającego rozdzielacza to oddanie do warsztatu, słyszałem że coś tam nadlewają a potem szlifują (ale czy to prawda?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi293    0

miałem podobny problem u mnie winny był rozdzielacz, który znajduje sie w plecaku,miałem go w regeneracji nic nie dało, poprawiali 2 razy tez to samo w końcu kupiłem używany i mam spokój z pełnym ładunkiem nawet na cm nie opadnie,co do wymontowania jak na mnnie co kilka razy to robiłem nie ma problemu 45min i rozdzielacz jest na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

To co trzeba zdziałać żeby plecak ściągnąć? :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakail7    0

kolego waldi293, a gdzie regenerowali ten rozdzielacz? I gdzie kupiłeś używkę? NIe tak łatwo chyba jest to zdobyć? A koszty? Dzięki za odp (też jestem z kujawsko-pom.)

Edytowano przez kakail7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi293    0

rozdzielacz regenerowali mi w Tucholi a używkę kupiłem na allegro, przyznam żeby kupić za przystępną cenę łatwo nie było , skąd kolego kakail7 jesteś ? może mieszkamy niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakail7    0

waldi293...jestem z okolic włocławka. Może uda mi się porobić wiosenne prace a potem coś trzeba będzie zrobić. Nie zbadałem jeszcze tego opuszczania na dobrze rozgrzanym ciągniku, bo to nowy nabytek i w polu jeszcze nim nie robiłem. Tylko takie testy na zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek38    2

waldi293...jestem z okolic włocławka. Może uda mi się porobić wiosenne prace a potem coś trzeba będzie zrobić. Nie zbadałem jeszcze tego opuszczania na dobrze rozgrzanym ciągniku, bo to nowy nabytek i w polu jeszcze nim nie robiłem. Tylko takie testy na zimno...

słuchaj kakail7 nie ma co się wstępnie podniecać negatywnie u mnie było to samo wymieniłem manszet na tłoku głównym w środku i po problemie ale jak masz problem na zimno to na rozgrzanym oleju będzie dużo gorzej jestem z okolic torunia i wąbrzeźna

Edytowano przez misiek38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko szukam schematu układu scalonego do ehr tc20 a głównie chodzi mi ote czarne kosteczki rezystory czy jakoś sie nazywają jaki symbol ,mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajny    4

witam

podłącze się do tematu żaby nie zakładać nowego.

 

Renia 120.54  z pierwszych lat produkcji w pełni mechaniczna. 

nie mam kompletnie żadnego doświadczenia z tym traktorkiem wsumie to z renówkami. zastanawia mnie włączanie wyłączanie wałka , po zaciągnięciu tej wajchy przy siedzeniu wałek się zatrzymuje ale robi się dość głośno... jest to normalne i trzeba za każdym razem obroty dawać na luz i odpuszczać dźwignie czy może kwestia regulacji albo jakieś uszkodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Mam trochę inny problem niż Wy koledzy lecz również dotyczy EHR w Reni 120.54, mianowicie praktycznie ciągle świeci mi się ta pomarańczowa kontrolka i przycisk od podnoszenia nie reaguje. Naciska się go i nic podnieść  i opuścić coś można tylko za pomocą tego pokrętła od ustawiania wysokości podnoszenia lub przyciskami z błotników na zewnątrz. Zdarzyło się Wam coś takiego ? Wie ktoś gdzie szukać rozwiązania problemu? 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalcase95    1

Panowie mam problem tego typu w renault 120,54 podnosnik ehr. podnosi i opuszcza tylko na obrotach od 1600. Pompa jest nowa a lampka dziala dobrze po odpaleniu przekręce 1 pokrędłem i gaśnie. co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj