Skocz do zawartości
News
romanik99

Wykształcenie rolnicze - Robotnik rolnik wykwalifikowany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
romanik99    2

Mam pytanie odnośnie tego kursu internetowego, którego efektem jest uzyskanie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie rolnictwa

http://www.agrofoto.pl/artykul.php?id=139957

Mam pytanko czy któryś z was bądź waszych znajomych brał w tym udział? Jak wyglądają te materiały co sie tam niby do nauki dostaje, czy wystarczają one do zaliczenia egzaminu, jak wygląda sam egzamin i czy jest cieżki. Pytań jest troche ale jest to warte zastanowienia, skończe studia i po co mam 2 lata siedzieć w policealnej w soboty i niedziele.

kissmy...    65

ppr proponuję omijac szerokim łukiem

http://www.agrofoto.pl/forum/viewtopic.php?t=6678

Wiadomość z agroFakt.pl

kissmy...    65
no ale jak takie jaja z tym są to po co jest kolejna edycja?

proponuję sprawdzic

romanik99    2

w jakim sensie sprawdzic? zapisac sie? hmm szkoda wyrzucać kase w bloto dlatego wolalbym wiedziec wczesniej

Yrek23    0

Jestem akurat z ("Piątej edycji kursu wykwalifikowany Robotnik rolnik"). Też jak państwo miałem wiele wątpliwości co do intedu spierający przez PPR (pierwszy program rolny) ponieważ instytucja nie cieszyła się zbytnio dobrą opinią wśród internatów za sprawą nie wypału "IV edycji na technika rolnika" którą absolwenci kursu nie mogli przystąpić do egzaminu z powodu zmiany ustawy. Ale po wielu wątpliwościach ponieważ nie jest to mała kasa odważyłem się przystąpić do kursu. Przede wszystkim przekonało mnie to że nie muszę się nigdzie ruszać, wydawać pieniądze na paliwo ani czasu. Jedyny minus to jechanie 3 razy na egzamin do łowicza (ale to też zależy od miejsca zamieszkania) ja akurat jestem spod piły. Po wpłaceniu jednej części pieniążków za kurs,materiały szkoleniowe przysłali na komputer. Za egzamin chcieli drugą część pieniędzy. na egzamin miałem 1 marca 2008 roku obawiałem się tylko żeby egzamin się odbył. Po przyjechaniu na miejsce

okazało się że egzamin odbędzie. Na pierwszej części egzaminu teoretycznego było 42 ludzi. na egzaminie był test była poprawna tylko 1 odpowiedź którym było 70 pytań: (50 pytań rolniczych i 20 pytań z przedsiębiorczości rolniczej) żeby zdać czeba było mieś 28 poprawnych odpowiedzi. Po mojemu nie jest to ciężko zdać. egzamin w nie długo mam egzamin

egzamin praktyczny to wam napiszę co na nim było????????

Mam nadzieje że komuś pomogę????

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zignorowany6
      Witam, poszukuję stron na których można kupić części i używane sprzęty tokarskie.
      Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Daria88
      Witam, Czy istnieje możliwość ubezpieczenia się w krusie jako domownik w pełnym zakresie ale wstecz? Od kwietnia zeszłego roku nie podlegam ubezpieczeniu w zusie i chciałabym tą lukę zapełnić ubezpieczeniem w krusie. Jeśli jest taka możliwość , jak należy przeprowadzić cały proces ?
    • Przez piotreks90
      Witam
      Mam pytanie rodzice planują przepisać mi kilka hektarów ziemi lecz mam skończone technikum o profilu nie  rolniczym a odrazu po szkole podjąłem pracę na etacie. Z przepisaniem ziemi to raczej nie będzie problemu ale żeby być '' rolnikiem '' w dzisiejszych czasach potrzebne jest wykształcenie , co mogę zrobić czy jest jakieś obejście przepisów, nadmienię że pracuje z rodzicami od małego. 
      Oraz mam drugie pytanie odnośnie założenia nowego siedliska na przepisanej zmieni potrzebuje być rolnikiem , jak ktoś ma szerszą wiedzę niech udzieli mi trochę wiadomości w przystępny sposób
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.