Zaloguj się, aby obserwować  
slepy78

Jaka jest różnica między pługami

Polecane posty

slepy78    0

Witam

 

Chodzi mi o różnicę między tymi pługami http://otomoto.pl/plug-3-skibowy-grudziadzki-grudziadz-plugi-3-ki-grudziadzkie-zagonowe-A205539.html'>http://otomoto.pl/plug-3-skibowy-grudziadzki-grudziadz-plugi-3-ki-grudziadzkie-zagonowe-A205539.html a tym http://otomoto.pl/grudziadz-3-skibowy-A210438.html

 

Oba są półzawieszane zagonowe ,

Czy chodzi tu o oto że któryś jest masywniejszy?

 

Jak poprawnie nazywa się każdy ?, chodzi mi o co mam się pytać sprzedającego bo chciałbym wybrać tego w rodzaju pierwszego http://otomoto.pl/plug-3-skibowy-grudziadzki-grudziadz-plugi-3-ki-grudziadzkie-zagonowe-A205539.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Rok produkcji: 1900 Rodzaj: zagonowy Mocowanie: półzawieszany
Ten sprzedający napisał nieprawdę nawet w dacie produkcji. Malowany jest po prostu starszą wersją i nie posiada po prawej jego stronie ramienia do mocowania wału lub bron. Różnią się poza data produkcji ramą, sposobem mocowania i regulacji koła podporowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Pewnie to jakiś miastowy pisał i zobaczył że jest koło podporowe to to jest to pług półzawieszany :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slepy78    0

Czyli jeżeli szukam pług typu jak ten zardzewialy to mam mówić że niby jaki ma sposób mocowania ?,jaka rama? i że jest to nowszy typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wystarczy, że zapytasz o części do polskiego pługa 3 skibowego i sprzedający będzie wiedzieć o który chodzi, a jak weźmiesz ze sobą starą część to sprzedawca nie będzie mieć żadnego problemu ze znalezieniem nowych.

Czy Ty nigdy nie kupowałeś części do maszyn? :blink:

Edit

Pełna nazwa tego nie malowanego to

Pług zawieszany U-023/1 (PzM330) - ''SĘP''

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slepy78    0

NIechodzi mi o kupno części do pługa ale o cały pług

 

O co się pytać by kupić ten sam typ jak ten zardzewiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

No że chcesz zwykły polski pług 3x30 cm i będzie wiedział o co chodzi. I dodaj że nowy typ ma być(ten stary ma pokrętła do regulacji na wieżyczce u góry), a i jeszcze o ramię do wału się zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

ten nowego typu ma chyba regulacje pierwszej skiby


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Ma regulację, co nie zmienia faktu, że oba są gówniane. Po zmianie odkładni na półśrubowe znacznie poprawiło się odwracanie skiby.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie czy ma ktoś może namiary na zęby do bron dobrej jakości ? Wiem , że tego jest sporo w necie , ale wolałbym coś sprawdzonego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj