Skocz do zawartości
kBieszczad

INSTRUKCJA OBLSŁUGI FENDT FARMER 311 LSA TURBOMATIK

Polecane posty

Witam, Proszę o instrukcje, schemat elektryczny do fendt 312 farmer 91r. bo mam problem z zaworkiem elektromagnetycznym od swiecy zarowej bo nie ma w tym kablu prądu.  Z góry Wielkie Dzięki :)

adres email: cieloszka@interia.pl

Edytowano przez grzesiek1524

rafpad9840    0

Bardzo prosze o przesłanie instrukcji do Fendt 309 turbomatik z 1984 roku. rpaduch@gmail.com

Wiadomość z agroFakt.pl

gromowin    0

Witam. Mam fendta 308lsa z 91r. i poszukuje instrukcji obslugi i katalogu do tego modelu. I moze troche mniej w temacie ale zapytam, jak wyglada prawidlowa jazda turbomatikiem i jak wyglada obsluga skrzynik biegow LSA? Bo ostatni jeden gosc sie wypowiadal ze jak uprawial dlugo na zakresie "S" to skrzynie uszkodzil?

kamil16251290    324

Podaj e-mail to Ci instrukcję wyślę.

Co do turbomatika nie ruszaj z wysokich biegów pod obciążeniem a co do półbiegu S możesz spokojnie na nim jeździć cały czas.

gromowin    0

Dzieki kolego. Moj e-mail: marcin.gromek@onet.pl. a masz moze katalog czesci?

damian12345    0
Napisano (edytowany)

Witam mógłbym prosić o przesłanie instrukcji obsługi do Fendt farmer 309 97r. Mój e-mail damian18062000@wp.pl

z góry dzięki ;)

Edytowano przez damian12345

Schadow    0

Witam jeśli ktoś posiadał by instrukcje do Fendt 312 LSA  lub pochodnych (1990r) To prosiłbym o podesłanie na e-mail: schadow312@gmail.com 

pimazi998    0

Witam byłbym bardzo wdzięczny z przesłanie instrukcji obsługi do fendt 309 ls  mój email pimazi998@wp.pl Dziękuję

daniel10155    0

Witam jeśli ktoś posiadał by instrukcje do Fendt 311 LSA  lub pochodnych (1985r) to proszę o podesłanie na maila: daniel10155@wp.pl

fenhur    0

witam ma ktoś instrukcjie obsługi fendt 310 farmer jeśli można to proszę o wysłanie na jozekrej@op.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba18l
      Więc mam taki problem że po dłuższej jeździe traktor zaczyna wyć na wysokich obrotach a szybkość się zmniejsza jak by coś naciskalo sprzęgło gdy stanę i poproszę odpowiednik ten za kabina wyleci trochę płynu i wtedy wszystko wraca do normy co to może być sorki za wcześniejszy wpis ale na prawdę mi się spieszylo
    • Przez sebas97
      Witam Chciałbym się jeszcze czegoś dowiedzieć na temat Fendta. Tym razem chciałbym mieć jakieś pojęcie o kontrolkach w nim, jeśli ktoś mógłby mi wytłumaczyć znaczenie niektórych z nich byłbym bardzo wdzięczny
      1. Ładowanie
      2. Klocki hamulcowe (?)
      3. 
      4. 
      5. Olej silnikowy
      6. Olej przekładniowy (?)
      7. 
      8. 

I jeszcze czy ktoś mi powie co oznacza ta jedna kontrolka z drugiego zdjęcia? 

Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez 90daniel
      Witam mam takie pytanko. Czy ktoś z użytkowników fendt`a starej serii 300,500,800,900 ma jakoś zaznaczony środek maski w ciągniku? Kupiłem na jesieni 515c a teraz agregat-uprawowo siewny i są znaczniki na środek ciągnika. Tzn, nowa seria vario ma popularnego konika i zastanawiałem się czy takie coś by dało rade przymocować na moim ciągniku, http://agromer.pl/ogolna-podstawa-logo-grila-725500020251-fendt,c2,p3051,pl.html plus to http://agromer.pl/kabina-maska-fendt-logo-na-grill-fendt-930500022882-chrom,c75,p4845,pl.html Tylko to drogi interes więc jeśli nie będzie pasował to nie chce ryzykować. Może ktoś rozwiązał to jakoś fajnie więc proszę o poradę,pomoc,
    • Przez KrystianPodgrski
      Witam, Posiadam ciągnik fendt 311 lsa w którym remontowałem skrzynie biegów (wymiana synchronizatora 2 biegu). Po złożeniu nie działa sterowanie podnośnika z ciągnika. Działa z błotników oraz sterowanie ręczne. Wtyczki posprawdzane, nie ma możliwości zamiany czy złego podłączenia. Miał ktoś taki przypadek ? Pozdrawiam serdecznie ! 

• Przez Fendt270
      Witam.W moim ciągniku sadowniczym Fendt 270v gdy silnik się nagrzeje wspomaganie ciężko pracuje.Została wymieniona pompa hydrauliczna i nic to nie pomogło.Proszę o pomoc.Z góry dzięki