kBieszczad

INSTRUKCJA OBLSŁUGI FENDT FARMER 311 LSA TURBOMATIK

Polecane posty

wskw    0

Witam, ja również prosiłbym instrukcję do Fendta 311 Turbomatik :) adres: wskw@o2.pl


Szukasz prawdziwych porad rolniczych? Stwórzmy je sami, skoro ich nie ma... Zapraszam na profil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagan7    0

Czy tez mógłbym się załapać na tą instrukcje robert6765@wp.pl. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wysłanie instrukcji do modelu 308 ls 81r. E-mail: talerz7@wp.pl

 

 

cześć piszesz że masz instrukcję do fendta 309 ls mam takiego z1983 r i pilnie potrzebuję schematu instalacji elektrycznej i instrukcji obsługi. proszę poratujcie

 

cześć piszesz że masz instrukcję do fendta 309 ls mam takiego z1983 r i pilnie potrzebuję schematu instalacji elektrycznej i instrukcji obsługi. proszę poratujcie mój adres wojtek 21051971@wp.pl

 

 

Ja mam instrukcję obsługi ale do modeli 4 cylindrowych LS. Jak podasz e-mail to mogę ci wysłać, może coś tam znajdziesz ciekawego co ci potrzebne.

 

cześć piszesz że masz instrukcję do fendta 309 ls mam takiego z1983 r i pilnie potrzebuję schematu instalacji elektrycznej i instrukcji obsługi. proszę poratujcie mój adres wojtek 21051971@wp.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aflis    0

Witam wszystkich na forum. Jeżeli to jeszcze aktualne to proszę o instrukcję do 304 LSA jakby jeszcze ktoś miał katalog części to też poproszę na adres jaroflis@poczta.fm
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gromowin    0

Siemano. Mam fendta farmera 308lsa z 1991r i potrzebuje instrukcji obslugi. Moj adres to: gromeczki@amorki.pl . Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timerr    0

Witam. Potrzebuję instrukcji do fenda 311 lsa, mail : manisze@o2.pl

Z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blitz    0

Witam. Posiadam Fendt-a 311LSA 89r. Prosiłbym również o instrukcje do tej maszyny na e-maila: djblitz@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil55300    0

Witam, potrzebuje instrukcję obsługi do fendt farmer 312 lsa 92r, ktoś mogłby się podzielić taką ? moj mail kamil.sznajdrowski@gmail.com 

pozdrawiam i z góry dziękuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orli_12    0

Witam. Poszukuje schematu elektryki do fendt 309lsa z 1986r. potrzebuje dojść jak podłączyć dobrze światła . Pilne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Podaj e-mail. W instrukcji którą wysyłam zainteresowanym jest cały schemat elektryczny.


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arunio112    0

Witam serdecznie, jezeli bylaby mozliwosc chcialbym dolaczyc do szczesliwych posiadaczy owej instrukcji
Arunio11@o2.pl

Edytowano przez arunio112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignac312las    0

Witam również bym prosił instrukcje obsługi fenda 312las

  :)

Z góry dziękuje moj e-mail to jugenek888@interia.pl

Edytowano przez ignac312las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro1974    0

Witam wszystkich użytkowników forum. Przydałaby mi się instrukcja obsługi do fendt farmer 311 1995r mam problem ponieważ gdy jechałem na najwyższym biegu(40) pojawił mi się alarm na środkowym pulpicie pojawił się przełącznik a obok niego L-M-S wyświetlił błąd 5.1.01 brak możliwości przełączania półbiegów czy ktoś z was miał podobny problem i mógł by mi pomóc w usunięciu tej usterki? Z góry dziękuje za podpowiedzi. Oto mój adres e mail milewskam65@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatraj    0

Witam. Wiem ze temat dotyczy czego innego ale potrzebuje pilnie naprawic ten podnoscin Mam pytanie odnosnie EHR w fendzie 311 rok 93 tzw przejsciówka . EHR mi swiruje jak jade po dołkach to cały czas sie dezaktywuje i aktywuje.  a i jeszcze jedno, jak dezaktywuje mi sie EHR to zaczyna mi tez mrygac  kontrolka od jazdy do tyłu chociaz jade do przodu. CZy to moze byc tez wina tego ze przewód  nie masuje? Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12080

witam .proszę o instrukcję fendt farmer 312 lsa 1990 rok slawomirgzara@gmail.com zgóru dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert147    0

Witam kolego, mógł byś i mi wysłać tą instrukcje do fendta 308 lsa . Z góry dziękuję bardzo.

koma147@o2.pl

Edytowano przez Hubert147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MICH4Ł
      Witam.
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje cały EHR do Fendt Farmer 311 turbomatik LSA jeżeli można oczywiście takie coś nabyć ?
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
       
    • Przez fendzior927
      Witam
      Mam problem z fendtem 927 vario mianowicie ciągnik po rozpędzeniu się do pewnej prędkości rozłącza skrzynie wchodzi w tryb awaryjny i wyrzuca błąd 4.1.A1 po zgaszeniu odczekaniu chwili i ponownemu odpaleniu nie ma błędu ale po ponownym rozpędzeniu to samo. Nie kiedy jednak błąd nie występuje i chodzi normalnie.Dzieje się tak tylko przy jezdzie do przodu obojętnie czy dolna czy górna skrzynia do tyłu brak błędu.
      Błąd jest niby od nastawnika tylko czy na pewno od niego ???
      Z góry dziękuje za jakąkolwiek podpowiedz
      Pozdrawiam
    • Przez misieka
      mam 9 błędów w ciągniku, co one oznaczają? proszę o odpowiedź
      -0.0.20
      -0.1.59
      -0.1.60
      -0.1.62
      -0.1.63
      -0.1.65
      -5.1.01
      -5.1.72
      -4.1.08
    • Przez pkmasta
      Witam
      posiadam fendta 926 pierwszej generacji od dosyć niedawna, jest to mój pierwszy fendt stad tez pytanie
      czy jest ktoś w stanie podzielić się instrukcja do 926 pierwszej generacji?
      prosze również o pomoc w rozszyfrowaniu kodu błędu:
      8.3.15
      pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj