Zaloguj się, aby obserwować  
ziomix5000

Szkoły rolnicze na podkarpaciu.

Polecane posty

ziomix5000    0

Witam,mam zamiar iść do technikum rolniczego na podkarpaciu. Nie wiem tylko gdzie, jaką szkołę byście mi polecili i jaki profil? Dodam że mieszkam koło Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek279   
Gość lucek279

w Łańcucie już niema rolniczej chyba że mechanik pojazdów rolniczych jeżeli utworzyli klasę w co wątpię bo było mało chętnych osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

W Jarosłąwiu chyba nie ma, a przynajmniej nie było. W Pawłosiowie kiedyś był Zespół Szkół Ogrodniczych i tam nie wiem czy nie było technikum rolniczego, bo ogrodnicze było napewno. Tylko nie wiem czy istnieje ta szkoła jeszcze bo już jakiś czas temu mieli coś z nią robić. Prawdopodobnie połączyła się z CKU Jarosław, ale nie jestem pewien.

W Zarzeczu jest Zespół Szkół Rolniczych.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mharnas02    13

Zapraszamy do Radymna :) ZSOZiR im. A.Mickiewicza w Radymnie


Sprzedam aparat Canon PowerShot A490 Tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio727    21

Tak tak Zapraszamy do Radymna ;P


Witam, Nie mam jakiej takiej Gospodarki, mamy około 8ha Pole w tym 5Ha łąk, reszta owies, nie sprzedajemy zbóż ani nic podobnego, posiadamy hodowlę Koni Huculską , a rolnictwo to tylko przy okazji teraz, w przyszłości chciał bym poszerzyć swój areał i zając się głównie Rolnictwem. Na stan dzisiejszy posiadamy 18Koni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz15    1

w Rzemieniu między Mielcem a Dębicą jest szkoła rolnicza i mają sporo kierunków typowo rolniczych przy okazji można zrobić sporo ciekawych uprawnień typu Kombajnisty

Edytowano przez Mariusz15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Zarzeczu jest szkola rolnicza dokladnie zespół Szkół rolniczych jest też internat gdzie można za grosze mieszkać i w tym roku mają darmowe prawko na b i t i kursy np kurs na kombajn lub spawacz

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

W Rzemieniu kolo Mielca jest TR, i w Tarnobrzegu wiem ze jest TR.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam753    25

W Ropczycach jest TMR i Mechanik - operator pojazdów i maszyn rolniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj