Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
888adam888

Sprężarka w Case jx90

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
888adam888    0

Hej. mam pytanie. Jak wszyscy wiemy w case często trzeba czyscic filtry(kabinowy i powietrza) i inne elementy z kurzu. Chcę kupic przewód z koncowką pistoleta i nie wiem gdzie mam go podpiac(czy pod sprężarke czy zawór przyczepy z tyłu)? jak złożyc taki zestaw do czyszczenia? co musze kupic zeby spiać to z ciągnikem. Prosze o szybką odpowiedz

Pozdro

kris14    259

A w instalacji jest "zawór kontrolny" tzn przyłącze do pompowania kół?

Wiadomość z agroFakt.pl

zorzyk2    50

http://allegro.pl/pistolet-do-pompowania-przedmuchiwania-tir-i2548005371.html

O takim pistolecie myślisz? . Pistolet jest dobry, tylko trudno go wpiąć w instalację z powodu dość rzadko spotykanego rozmiaru szybkozłączki. W sklepach z pneumatyką dostaniesz odpowiednią redukcję, a złączkę wpiąłbym, na stałe do instalacji ciągnika, przed zaworem pompowania kół.

kris14    259

Ewentualnie kup końcówkę do węża do pompowania kół którą przykręca się do ciągnika [chyba w każdym sklepie z częściami do ciągników kupisz], wąż pneumatyczny gumowy z metra, a na drugim końcu zamontuj szybkozłącze stosowane w pneumatyce, takie coś kupisz w sklepie z elektronarzędziami gdzie mają sprężarki itp. I taki wąż wkręcasz sobie pod te złącze kontrolne w pneumatyce ciągnika a na końcu węża zakładasz na szybkozłącze pistolet do przedmuchiwania, tylko tyle że nie będziesz miał węża spiralki, ale będzie działać.

yanki    0

Podłącz pod czerwone gniazdo od dwuobwodowej instalacji, w motorycacyjnym kup przyłącze, węża z metra pistolet też na pewno jakiś się znajdzie, tylko zapewne zapłacisz trochę więcej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować