Skocz do zawartości
sebekwolkasos

XIX Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym - Siedlce 2012

Polecane posty

Miejsce mi pasuje, a godzina mi jest obojętna. Będę musiał pogodzić dwie rzeczy, tj. wręczanie nagród wystawcom krów mlecznych i spotkanie AF, ale postaram się przyjść. :)

Kto robi pamiątkowe zdjęcie? :D

Michal97rolnik    396

Jakiś przechodzień zrobi zdjęcie albo mój kolega bo z nim będę ale ustalmy konkretną godzinę bo niektórzy będą o 11 niektórzy o 12 a reszta o 13. Ja proponuje 12:30 jeśli wam pasuje to napiszcie coś. A jeśli chodzi o miejsce to spotykamy się przy stoisku John Deere

Wiadomość z agroFakt.pl

danielhaker    827

Mi pasuje 12:30- ewentualnie później. Ze zdjęciem nie powinno być większego problemu. Ja także będę miał aparat.

Sebastian, nagrodę odbierasz? :D

Daniel, nie wiem, jak mućka się postara to będzie więcej, a jak nie to będzie trochę mniej. Ktoś musi te nagrody trzymać. :) Jakbym się spóźnił to znak, że na ringu jestem. :D

Moorgi    278

Siema ja też bedę dzisiaj czyli w sobote i w niedziele :) Także Danielhaker jako moderator podaj konkretne miejsce spotkania :D

Ursus11    19

Standardowo będę w Niedziele.

Co do spotkania to JD nie wypali na 100% bo będą na targach kilka firm z JD. Class Fendt MF to będzie najrozsądniejsze miejsce.

Michal97rolnik    396

To namyślcie się trochę ja jestem do waszej dyspozycji w niedziele i z godziną też się zastanówcie żeby każdemu pasowała i żebyśmy się po prostu spotkali :D

Ja w tym roku też będę już od samego początku w niedzielę o ile kolejek nie będzie za dużych żeby dojechać tam xD to czekam na konkretne miejsce i godzinę i można się spotkać ;)

danielhaker    827

Tam gdzie w tamtym roku była wystawa to teraz jest tam parking na samochody a cała wystawa przeniesiona jest trochę dalej- przy stadionie. Nie oglądałem wszystkiego bo nie miałem dziś dużo czasu ale Agrotechnika jest naprzeciw stadionu, naprzeciw wejścia "E"

pawelol111    713

I moim skromnym zdaniem takie rozmieszczenie stoisk jak w tym roku jest ok. Miejsc parkingowych starczy dla wszystkich :D. Dziś byłem od 9 do 12 i ogólnie spoko. Trochę mało agregatów uprawowo-siewnych i sprzętów firmy Lemken. Fendt 312 też niewyposażony, dali ogryzka :P

Pawel20    49

W godzinach południowych to już najlepiej byc daleko poza Siedlcami w drodze powrotnej do domu. Chyba, ze ktoś się stęsknił i chce miasto pozwiedzać zza szyby samochodu...

Ostatecznym miejscem spotkania jest stoisko Agrotechniki (czyli dealera JD, obok jest stoisko Claasa) k. stadionu. Trochę ciasne stoisko mają, ale się przeżyje. :) Godzina, niech będzie 13.00 (ewentualnie czekam na inne propozycje godziny spotkania) bo wcześniej będę swoją wiceczempionkę prowadzał po ringu. :D

Daniel, nie mogłem wejść na gg i dlatego nie odpisywałem. :)

<--------------------- 300 post

Edytowano przez sebekwolkasos

Michal97rolnik    396

Dzisiaj byłem głównie byłem zainteresowany cenami ciągników Claas Nh i Ursus. Jutro będę na 40 % a jeśli będę to zrobimy sobie zdjęcie pamiątkowe i spadam na chate

Uziu92    1411

ja jutro sie tez pojawie :) tylko nie wiem o ktorej godzinie ale jak dam rade to podejde do was :)

danielhaker    827

W godzinach południowych to już najlepiej byc daleko poza Siedlcami w drodze powrotnej do domu. Chyba, ze ktoś się stęsknił i chce miasto pozwiedzać zza szyby samochodu...

Oj tam, nie przesadzaj. Wystarczy nie jechać głównymi ulicami tam gdzie większość ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?