Skocz do zawartości
ahme999

idealne kolory maszyn uprawowych

Polecane posty

ahme999    115

Koledzy, w jakich waszym zdaniem kolorach jest maszynom uprawowym najbardziej do twarzy/lemiesza? :) gdybyście mieli możliwość wyboru koloru na życzenie dla nowej maszynki to jakie dostałaby malowanie?

Otóż stoje przed wyborem farby dla mojego ostatniego "dziecka" -siewnika do poplonów. Dobrze gdyby był to kolor pasujący również do innych maszyn jak gruber, agregat u-s itp które są juz w planach. Czerwony może i ma w sobie to coś, ale za dużo juz tego jeździ po polach więc czekam na wszelkie sugestie.

Mam nadzieję że pomożecie wybrać kolorek, który docelowo stanie się znakiem rozpoznawczym mojej raczkującej marki :P

oto kilka ciekawych moim zdaniem wariantów:

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/375049-gruber-26m/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/16117-sulky-dpx/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/363009-accord-pneumatic-da-s-4-m/

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Ale zamiast czarnego dać srebrny/szary/siwy aby lepiej się kontrastowało w glebą :)

ahme999    115

chyba tak właśnie zostanie- granatowy i siwe dodatki, teraz tylko wymyślić chwytliwą nazwę i pistolet w dłoń :)

Michufarmer    21

Już niedługo znajdziemy temat: w jaki wzór ułożyć pryzmę z obornikiem...........

Jestem za wprowadzeniem obowiązku ukończenia 18 lat aby założyć konto na AF.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

Pozdrawiam

MarcinNH    42

up and up up co wam przeszkadza taki temat ? Nie można zapytać na jaki kolor pomalować maszyny ? Czy ten temat jest "dziecinny" ? Raczej nie gdyby tak było pewnie dawno by był zamknięty. A poza tym nie ma przymusu na czytanie tego. Śmiało możecie nie zaglądać na af

• Like 2

ahme999    115

Już niedługo znajdziemy temat: w jaki wzór ułożyć pryzmę z obornikiem...........

Jestem za wprowadzeniem obowiązku ukończenia 18 lat aby założyć konto na AF.

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.

Pozdrawiam

@michu- nie przepraszaj tylko nie rób tak więcej. Jeśli chcesz sprawdzić wiek to zawsze możesz odwiedzić profil-większośc userów, w tym ja, ma wypełnioną tę magiczną pozycję. Pamiętaj też, że ludzie dojrzali potrafią oceniać to co widzą obiektywnie i na chłodno, bez niepotrzebnych emocji.

za pozdrowienia serdecznie dziękuję i również winszuję

Edytowano przez ahme999

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się