Zaloguj się, aby obserwować  
poklm09

john deere 6600 czy RENAULT ARES 610

Polecane posty

poklm09    54

Witam chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o ty dwóch ciągnikach, a może polecalibyście jakis inny ciągnik 110 km do 70 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Ja miałem brać aresa 630 ale go sprzedali i wziąłem masseya 6170 (on ma tą samą skrzynie co ares 620) Ares 610 ma 100 koni a nie 110. Do Renaulta może być trudno o cześci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszek15    0

Bierz JD. Te strarsze są lepsze niż nie jeden nowy NH. Według mnie Renault to nie marka na ciągniki. Znajomy ostatnio kupił za 30tys 140 konnego, bo była okazja, ale też sam mówił że kupił tylko ze względu na cene. Narazie mu chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszek15    0

To chyba źle słyszałeś bo nowe wcale nie palą dużo. A ze starszymi wydaje mi się, że będzie trochę palił bo te starsze mają paliwożerne silniki i nie mówie tylko o JD tylko ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszek15    0

Oszczędny nie będzie na tą moc ale napewno renówka nie lepsza. Ja bym na twoim miejscu wziął tego JD. Zawsze po zielonej stronie mocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

zeby komus pomoc, to trzeba wiedziec o czym sie pisze

czesci do aresa dostaniesz bez problemu, kazdy dealer Class'a powinien miec na stanie lub mozliwosc zamowienia, Kobranek, a pozatym do silnika u przedstawiciela JD

silniki w obu sa podobne, moze nwet te same, skrzynia w Aresie jest taka jak w MF, do tego wiekszosc jest na amortyzowanej kabinie, czasem nawet na amortyzowanej osi, o JD moze ktos szczegolowiej sie wypowie

spalanie pewnie wyjdzie min.15l

obie maszyny sa dosc trwale i malo awaryjne, oczywiscie jesli wczesniej ktos o nie dbal, jednak polecilbuym Ci renie, wyjdzie troche taniej, a i przy ewentualnych naprawach zostanie trochee grosza

jesli chcesz anprawde trwaly ciagnik to polecam poszukac renault serii .54 z ostatnich lat produkcjii, silnik MWM uznawany za bardzo oszczedny i malo awaryjny, a przy tym kreci do 20 tys. godzin


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

a czy ktoś może mi powiedzieć na co zwracać uwagę przy zakupie takiego ciągnika jd.

a jeżeli nie te ciągniki czy możecie mi polecić jakieś inne marki ciagników o tej samej mocy.

Edytowano przez poklm09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj