Skocz do zawartości
rysiek100

wymiana deski rozdzielczej 360 na 360-3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deski
rysiek100    0

Witam

Mam pytanie otóż chcę założyć deskę rozdzielczą do 360 od ciągnika 360-3P,ponieważ

mam założony osobno wskażnik temp.od C385 i wskażnik ciśnienia oleju tylko ten jest od T25 jakie wymiary montażowe otworów są w tej desce i co tam jeszcze jest inaczej.

locke    291

Kontrolki są inaczej od kierunkowskazów, ciśnienia oleju,świateł,ładowania są każda osobno.I licznik motogodzin wejdzie ci bez problemu tylko nie wiem czy ten wskaźnik temperatury wody wejdzie w ten otwór.

Wiadomość z agroFakt.pl

asharot    175

Otwór pod wskaźnik temp. jest 52mm,pod manometr powietrza 62mm,obrotomierz pasuje bez problemu.

Lepiej jest przerobić starą oryginalną deskę na 3p niż kupić nową w sklepie,widać to na jednym z moich filmów

Te nowe są z cienkiej blachy i nawet nie pasują na otwory mocujące,ogólnie jest bardzo ciasno pod tą deską.

Marioboss    28

Ja kiedys kupiłem w sklepie i rzeczywiście badziew jak cholera.Za nic nie pasowała na orginalne otwory w masce.Dorwałem potem orginalną z perkinsa i powiększyłem otwór na wskaźnik temperatury.Mam tam teraz wskaźnik z poloneza w obudowie metalowej ze wskaźnika ze Stara.Średnica jest taka sama,jak wskaźnika od cisnienia powietrza w 3P.Wszystko sie mieści na przysłowiowy styk.

michal1993    350

Ja kupiłem tablicę rozdzielczą od C-360 3p i powiem szczerze że idealnie nie pasowała ale powiększyłem otwory montażowe i jest ok. Jak założę wskaźnik ciśnienia to wstawię zdjęcie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się