sebaskorpio

Pronar P5 5135 cz FARMTRAC 7100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lesssiu007    186

Faktycznie Pronarek z silnikiem Iveko do oszczędnych nie należy.

 

 

a skąd wiesz masz takiego ??

ale to dziwne bo przecież te nowe silniki co teraz produkują w większości są oszczędne :) Szkoda że perkinsa nie ma p5 tego co ma ursus 11024 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidkram    20

Szkoda że nie ma perkinsa? To sobie poczytaj w dziale farmtraca o pompie wtryskowej do tego silnika jak nawali to jaki koszt nowej i ile trzeba dać za regenerację wtedy przekonasz się że te oszczędności na paliwie szybko może szlag trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Dziwne w NH T5000 czy też Case JXU są montowane te same silniki Iveco/FPT i tam jakoś podobno są oszczędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Dziwne w NH T5000 czy też Case JXU są montowane te same silniki Iveco/FPT i tam jakoś podobno są oszczędne

\

 

no właśnie to czemu w Pronara traktorach nie są oszczędne ? Ogólnie P5 to fajny traktor przynajmniej takie mam odczucie patrząc na niego :) szkoda że na you tube nie ma filmików z pracą tych traktorów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Dziwne w NH T5000 czy też Case JXU są montowane te same silniki Iveco/FPT i tam jakoś podobno są oszczędne

 

iVeco produkuje różne silniki o tych samych mocach różniące sie między sobą więc Pronar może mieć ten bardziej paliwożerny a nh mniej.

Jakoś za silnikami Perkinsa nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

a skąd wiesz masz takiego ??

ale to dziwne bo przecież te nowe silniki co teraz produkują w większości są oszczędne :) Szkoda że perkinsa nie ma p5 tego co ma ursus 11024 :)

 

A no miałem takiego Pronarka,nowe silniki rozmawiając ze sprzedawcami to zawsze są uważane za oszczędne wszystko wychodzi w praniu na polu.Przecież na You Tube wpisując Pronar 5135 wyskoczą filmiki z tymi ciągnikami.

Edytowano przez Edziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Symbole silników w Pronarach P5 to

 

PRONAR 5110 PERKINS 2161/2200

PRONAR 5115 IVECO F4CE0404A*D

 

PRONAR 5130 PERKINS 2169/2200

PRONAR 5135 IVECO F4CE0454A*D

 

PRONAR 5235 IVECO F4CE9484M*J

http://www.pronar.pl/pdf/instrukcje/CIAGNIKI/PRONAR%205110_5115_5130_5135_5235/PRONAR%205110_5115_5130_5135_5235_PL.pdf

Ktoś ma dostęp do danych jakie dokładnie silniki wystepowały w NH TL-a, T5000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PABLO555    27

Witam ,nowego pronara p-5 5135 z silnikiem iveco już się nieda kupić bo jego, ponar nierobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Witam ,nowego pronara p-5 5135 z silnikiem iveco już się nieda kupić bo jego, ponar nierobi

 

 

No bo pronar robi teraz tylko P5 w modelach 5236 i 5235 a one troche sie różną wyglądem i wykończeniem kabiny od 5135 przynajmniej na pierwszy rzut oka :) aa i sprzęgło jest mokre i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj