Zaloguj się, aby obserwować  
ferguson235

ursus c330

Polecane posty

riki    1

proponuje starszego były to ciągniki wytrzymalsze od tych nowszych a za różnice w cenie podreperować starszego i będziesz miał ten sam ciągnik i troche gotówki w kieszeni ale decyzja należy do ciebie ;) może starczy na jakiś sprzęcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

nowszy to zawsze nowszy ale nie znaczy ze lepszy. zależy jak był użytkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Nie wiem sam ale te nowsze URSUSY C - 330M też nie są złe ( stare wiadomo nie do zajechania ;) )...Piotrus89, Robcio3dz mają te nowsze ciapki i nie narzekają na nie...ciapek to ciapek każdy jest dobry...ja wybrałbym ciapka nowszego.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Wiadomo że nowszego...Nowsze to nowsze...I nie wciskać kitu że starsze ciapki są nie do zajechania....Mój ciapek sie już trochę zużył.... :angry: A kumpel ma 330M i w żniwa cały czas w prasie i nie ma lekko i chodzi....Ale w tym roku robili silnik ale mieli prawo...A nie to co moja nic nie robiła a silnik poszedł :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Jak zależy ci na prędkości to bierz M-kę jak wolisz wytrzymałość to starszą. Jeszcze jak byś trafił na taką z okrągłym przodem i niebieskim silnikiem to moim zdaniem najlepszy rocznik/model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmichalkw    0

moja c-330 miała okragly przód i niebieski silnik... ;) ale według moich informacji to z fabryki wyszła jako c-328 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Ja mam 330 z 78 roku i powiem tak chodziła cały czas z prasą przez ok 15 lat Z-224 a teraz od 2 lat z Welgier ap52. Dodatkowo pracuje w turze. Przez te lata ukręcił się tylko wałek WOM ale nie ma co się dziwic. Tak to powanych awari nie było ale teraz trzeba robić kapitalke silnika bo się zatarł. ogólnie sprzęt godny polecenia ale sąsiad ma M-ke i teżna nią nie narzeka raz miał coś z walem robione i pompa od podnośnika a tak to też spoko chodzi. Ja bym wybral jednak chyba tą starszą ale mówie to jest trudna decyzja bo i ta dobra i ta.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja mam ciapka najpierw pracował w PGR-rze później u kolegi i tera u mnie od 30lat i dopier rok temu mu zrobiliśmy kapitalke takto ciągnik nie do zajechania


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miko    0

Ja mam c-330 m i osobiście wolałbym starszą wersję. Bardzo często się zakleszcza, ma 3000 mtg i już silnik trzeba robić, ogólnie wiele rzeczy się psuło min, alternator, chlodnica, podnośnik, rozdzielacz hydrauliki. Sąsiad ma zwykła c-330 i ma ok 6500 mtg, jeden remont ok 10 lat temu(miała ok 4500 mtg z tego co wiem) i on wogóle o nią nie dba i chodzi mu narazie bardzo dobrze. W polu z mojego odczucia wynika że lepiej chodzi c-330. Osobiście miałem i c-330(w spadku po dziadku) i c-330 m i niestety sprzedałem tego starszego i bardzo żałuję tego posunięcia, dzisiaj postąpiłbym inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mój miał 14tyś mtg przed kapitalką ale zasłużył na nią ;] obecnie ma 400mtg


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1
Wiadomo że nowszego...Nowsze to nowsze...I nie wciskać kitu że starsze ciapki są nie do zajechania....Mój ciapek sie już trochę zużył.... :angry: A kumpel ma 330M i w żniwa cały czas w prasie i nie ma lekko i chodzi....Ale w tym roku robili silnik ale mieli prawo...A nie to co moja nic nie robiła a silnik poszedł :angry:

A robiłeś wcześniej remont ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Tak silnik robiony w maju a do września go szlag trafił....a przepracował z 60mtg

 

A jakaś firma ci robiła? Mi jak robiła firma to zrobili pół ciągnika i po roku jakoś 2 miesiące temu sie rozleciał a kase wzieli jak by za cały. Zrobili tak żeby tylko przez okres gwarancji sie trzymał


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj