ursus1991

Usługa prasowania i brak zapłaty

Polecane posty

michal1993    459

Fakt przemoc to nic dobrego, no ale zawsze jakiś sposób jest. Każdy ma swój rozum, nie musi robić tego co mu napisałem.

Edytowano przez michal1993

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wprowadzą niedługo podatek dochodowy to na czarno nikt usług nie zechce wynajmować. Zaczną się rachunki, skończą się przekręty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamcfc    1

Przemocą tego nie załatwisz jedynie zciągniesz na siebie problemy i nic poz a tym...a koleś jak nie będzie chciał zapłacić to nie zapłaci....odczekaj pewien czas jak sprawa ucichnie i jakoś po cichu mu się odwdzięczysz....lub idż do niego postrasz go że w ramach tej kasy bierzesz od niego z podwórka to lub to i to powinno go skruszyć....wiem z doświadczenia...powinno podziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Podziała jeżeli go o kradzież nie oskarży, zależy od człowieka-cwaniaka.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamcfc    1

Michał nie z takimi cwaniakami już mieliśmy doczynienia i jakoś każdy należność spłacił...a tych usług w ciągu roku bardzo dużo wykonujemy..i z pewnymi ludzimi są problemy....nawet był przypadek że koleś nie chciał zapłacić bo uważał że cena usługi przewyższa cenę zbioru...ale i tak zapłacił....lecz co usługodawce obchodzi jaki on ma zbiór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kazał bym oddać słomę, lub inną prywieźć albo policją postraszyć to zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Może zrób tak- nagraj go na telefon (kamerę), idź do niego i spytaj -kiedy oddasz mi 1500zł które jesteś mi winien (nie mów że za prasowanie słomy). Koleś na pewno coś odpowie że nie ma, nie odda albo że za pół roku czy rok. I idź z tym na policję jako że to była ustna umowa pożyczki gotówki... Jak Ci udowodni że to za usługę?

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Wprowadzą niedługo podatek dochodowy to na czarno nikt usług nie zechce wynajmować. Zaczną się rachunki, skończą się przekręty.

 

Że niby co ? Takie usługi nigdy się nie skończą. Nie rozumiem ciebie czemu niby miałoby to się skończyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj