Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
afrom

Ciągnik 100-130KM z turem .Transport . Budownictwo. ZUL

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
afrom    0

Witam Panowie, poszukuję traktora jak w temacie z tym , że ;) na traktor mogę przeznaczyć góra 150 tysi netto, zalezy mi na maszynie która pociągnie 10t tandem z gruzem, kruszywem, pociągnie lawetkę z kopareczką 4t. Głownie to takie prace, ale okazyjnie chciałbym ją wykorzystać w zakładzie usług leśnych, być może na własnym polu jeśli zdecyduję się wymówić dzierżawy, ewentualnie przy utrzymaniu dróg. Teraz do sedna :) priorytetem są usługi budowlane, dużo transportu i praca turem przy załadunku i rozładunku, więc zalezy mi na oszczednym spalaniu, dobrze jaką maszynę wybrać? czy warto kupić bez tura, a potem ew. domontować? czy odrazu szukać używki z turem? myślę nad DF k120 ? co sądzicie?

dawid0605    22

A wolisz traktorek 4 czy 6 cylindrowy ??

Pomyśl nad amortyzacją przedniej osi, i przednim tuzie może się przydać.

To tylko moje zdanie, pozdrawiam :)

farmtracker    10

150 netto to sobie kupisz sprzet jak ta lala

Twój post nic nie wnosi do tematu. +10%

Edytowano przez danielhaker

Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ursus 1934

Post bez uzasadnienia

Edytowano przez razor275

afrom    0

Mam jeszcze kilka pytań które mi się nasuwają z czasem więc będę je tu co jakiś czas zadawał, czy ktoś was orientuje się jakie funkcje ma w DF profiline , czy taki traktorek z PL w razie awarii joya stoi? jakby ktoś mi to wytłumaczył? i czy przez PL da się sterować turem? czy trzeba montowac dodatkowego joya?

rolnikursus    21

No to polecam NH T6.120 w cenie się zmieścisz, wygoda i komfort jazdy napewno będzie jeżeli weźmiesz przednią oś amortyzowaną

Edytowano przez rolnikursus

afrom    0

T6 w 160 tysiach netto? odpada , czekam na więcej propozycji, puki co zastanawiam się nad Deutz - Fahr k120 z PL lub bez ,dobrze jakby skrzynia miała 50K, przedni wałek i podnośnik i tur - takie cuś mnie interesuje, ewentualnie rozważam dokupienie tura póżniej, w tej cenie 2008/09 rok może bym gdzies wychaczył ?

Edytowano przez afrom

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez pawelus
      Witam . Zamierzam się do zakupu ciągnika na moje gospodarstwo 25 ha na terenach górskich . Myślałem o Massey ferguson 6160 , 6170 , 6180
      Który ciągnik byłby lepszy żeby pracować z Talerzówka Agro-masz 2,7 metra wraz z siewnikiem Agro-masz 2,7 metra . ?
      Jaką szerokość mają te ciągniki bo co forum to inaczej . (żeby nie  wyszło później ze były by szersze niż mój zestaw )?

Pozdrawiam

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60