Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tymtus

Class

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Class
tymtus    41

Witam.

Na dzień dzisiejszy posiadam 20ha ziemi, ale za parę lat kończy się dzierżawa, i wraca do mnie kolejne 20 ha (łącznie 40ha). Chciałbym znać wasze zdanie na temat tych 3 kombajnów.

1. http://allegro.pl/kombajn-zbozowy-claas-dominator-85-i2591747778.html

2. http://allegro.pl/kombajn-zbozowy-claas-dominator-85-i2588873970.html

3. http://otomoto.pl/claas-dominator-85-hydro-A209275.html

rolnikursus    21

Poważnie bym sie zastanowił na Classem one tylko tak ładnie wyglądają a silnik i inne podzespoły mogą być złe, ja bym wolał za taką kase kupic porządnego bizona jego przynajmniej będziesz wiedział jak naprawić

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Polecam MF z częściami nie ma problemu dużym plusem to silnik perkins bardzo oszczędny

Na 20 ha kup sobie CLAAS MERCATOR 75 z silnikiem MERCEDESA. DOBRA WYDAJNOSC tani w utrzymaniu mało awaryjny prosty zwinny . kombajnik 1 klasa miałem takiego przez 4 lata kosiłem nim około 150 ha sezonowo. Pieknie czysci i i nie gubi ziarka

MKrajes    22

Taak jak już ktoś napisał wsystkie trzy kombajny są ładnie przyszykowane z zewnątrz na sprzedaż a mechanicznie mogą się okazać ruiną. Osobiście radziłbym ci odczekac trochę zebrać więcej pieniędzy i kupić coś młodzego pożądniejszego. Jeżeli już budżet ogranicza cię do tych 40-45 tys. to może naprawdę warto rozejrzeć się za jakimś ładnym bizonem na 20 ha spokojnie wystarczy a i z części będą bardziej dostępne i tańsze niż do wiekowych claasów. Możesz jeszcze z ciekawości zobaczyć jakiegoś Dronningborga kosi ich sporo u mnie w okolicy i każdy sobie chwali że wydajne i oszczędne.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobre sobie, @tymtus pyta Nas o opinie na temat tych trzech kombajnów a widzę tu odpowiedzi by kupił sobie Bizona, Mercatora, MFa, Dronningborga.

Skoro pyta o opinie na temat tych wybranych przez niego to tego się trzymajmy i odpowiadajmy na temat!

Na zdjęciach wszystko wygląda ładnie ale aby się coś więcej na ich temat dowiedzieć to MUSISZ pojechać i je dokładnie obejrzeć. Innej możliwości nie ma. Wygląd jest mało istotny podczas żniw, stan techniczny i ustawienia są kluczem do sukcesu.

Nikt nie kupuje kombajnu z myślą o jego ciągłych naprawach a o pracy.

@RAFAELOS podzielam Twoje zdanie.

Edytowano przez KRISTOFORn

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować