Skocz do zawartości
Cez4R

Belarus 922

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Cez4R    1

Witam, czy posiada ktoś ciągnik Belarus 922?

Zastanawiam się nad kupnem takowego, bo zmieści mi się do garażu (ciągnik ma 2,55m wysokości) no i znośnie wygląda , tylko nie ma gdzie go obejrzeć.

Dzwonię po okolicznych dealerach to nikt takiego nie ma. Mogą zamówić jak zobowiążę się kupić. Jeden z dealerów stwierdził że firma dostarczająca ciągniki wycofała je z oferty ze wzgl na dużą awaryjność...

Mam na myśli ten model

http://www.tractors.com.by/img/tractors/900/923-02L.GIF

http://abel-traktoren.de/bilderaktuelles/B...ai04/922_3g.jpg

///na forum dajemy linki do zdjęć a nie zdjęcia

Edytowano przez andrzej2110

rino    1

To jest belarus tylko że w lepszej wersji ma np rozdzielacz za kabina a nie pod. a ile ae niego chcą masz od niego jakieś prospekty po polsku????

Wiadomość z agroFakt.pl

Cez4R    1

Po polsku brak danych, ale na stronie z linka po angielsku można coś zakumać. Cena w Pl nie jest mi znana, ale na zachodnich stronach widziałem że kosztuje 1,5x więcej niż podstawowa wersja 820 czyli ok 90000zł by wychodziło. Ciekawe co w tym sprzęcie może się tak psuć, w sumie to samo co w innych Belarusach tylko inaczej poukładane;) No może hamulce hydrauliczne, wyczytałem na jakimś forum że komuś się popsuły ale to raczej normalna rzecz że się coś psuje.

edzio    1

dobierasz ciągnik do garażu ? <_<

ja bym na to nie patrzył tylko do potrzeb gospodarstwa

no i pod chmurkom moje mtz-y nie narzekają to nie leksus <_<

podro

MiRol    18

Fajnie wygląda ten Belarus, kabina poszla do przody trochę i już tak nie przypomina z profilu typowego belarusa. Ale to ma skrzynei i silnik takie samo jak 952.2 ?

Cez4R    1
dobierasz ciągnik do garażu ? :D

ja bym na to nie patrzył tylko do potrzeb gospodarstwa

no i pod chmurkom moje mtz-y nie narzekają to nie leksus :(

podro

Co będzie garaż pusty stał:P jak miałbym do wyboru ciągnik o zbliżonych parametrach i cenie to wolałbym taki który zmieści się do garażu. Tyle że w Polsce jeszcze takiego nie widziałem. Teraz myślę raczej o Pronarze P5, ten też wysoki, jedynie do stodoły się zmieści. Dach, błotniki z plastiku więc od biedy może na zewnątrz stać, gorzej pewnie w zimie odpalić.

piotrkrk25    0

Na ruskiej stronie z Belarusami cena tego modelu to 21400 euro, podczas gdy cena zwykłej 920 w metalowej masce to 14500euro. A co do silnika to siedzi w nim taki sam silnik jak w 952.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się