Zaloguj się, aby obserwować  
puzon3953

Case czy New Holland

Polecane posty

puzon3953    0

Witam. Jestem tu nowy i chce wszystkich serdecznie powitać.

 

Mam zamiar kupić ciągnik na PROW o mocy 90-97km. Zastanawiam się nad CaseJx90, JX95, JXU 95 lub New Holland T5050. Mialby on pracować z turem, pługiem, agregatem itp. Który z tych ciągników byłby najlepszy, jakie są ich ceny bardzo proszę jeśli ktoś coś wie niech tu napisze. Wyposażenie to klima, szerokie opony, pneumatyka, rewer elektro-hydrauliczny, Cena to około 175 tyś z turem 180 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

New Holland już niedostępny w ofercie, Case JXU pewnie powoli też wycofywany, z PROW'u to na jaki program chcesz brać, bo z tego co wiem to ta skarbonka już się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Widzę że interesuje cię ciągnik w przedziale 80-90 km w takim razie polecam ci nh T4 powerstar/case C (ta seria te sierie jak dla mnie mają słabe pompy) lub nh T5/case farmall U a case. Te ciągniki na rynku są od niedawna.

Co do pytania: Case czy New Holland to kwestia gustu, nie pisze to po raz pierwszy i pewnie nie po raz ostatni na agro foto ale obydwie te marki wraz ze Steyerem są produkowane w grupie CNH (case, nh, steyr) nie różnią sie niczym prócz koloru i paroma drobnostkami w kabinie i obudowie. Także to jest bardziej kwestia gustu i tego który dealer danego ciągnika da ci lepszą ofertę.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Cena uzależniona jest od wyposażenia ciągnika. Znajdz dobie wolny czas i wybierz sie do dealera case i nh, zrób oferty i porównaj ceny


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzon3953    0

Case JX95 z klimą, pneumatyką, rewers elektro-hydrauliczny, szerokie opony dawali mi za 155 brutto do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Puzon - zależy gdzie mieszkasz i jakiego masz dilera. U mnie w małopolsce z najlepszym serwisem jest diler nh więc kupiłem NH. Do maszyn o których piszesz sugeruję sprawdzić TD5050 a gdybyś miał sporo kaski to zerknij na nowe T5...choć to już duża kasa i maszyna nafaszerowana dodatkami...widziałem na agrotechu w kielcach to wygląda super...choć normalne TD5050 zapewne sprawdzi się w tym co piszesz na 99%. Oczywiście jak do tura to bierz rewers hydrauliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzon3953    0

oglądałem ostatni T5 ale to jest za duża kasa a mam jeszcze kiilka maszyn kupić a oni za t5.95 z klimą pneymatyką, rewers hydr chcą 155 tyć netto. u jakiego dilera brałeś

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzon3953    0

dziś znajomy powiedział mi żebym zwrócił uwagę na McCormick C-Max 100, słyszeliście coś o nich w jakiej cenie są jak się sprawują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralo3007    0

oglądałem ostatni T5 ale to jest za duża kasa a mam jeszcze kiilka maszyn kupić a oni za t5.95 z klimą pneymatyką, rewers hydr chcą 155 tyć netto. u jakiego dilera brałeś

??

 

 

 

mi w takim wyposazeniu zaproponowali 150 tys netto u dealera w mrągowie. A co sądzicie o silniku w t5??? 3,4 litra =maks 99km.

jak dla mnie to troche malutki ten silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puzon3953    0

no ten silnik nie psuję do tego ciągnika 3,4 będzie raczej wykorzystywany na max

 

wiecie coś o McCormick C-100 max jaka cena itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

dlaczego ten silnik nie pasuje do tego ciagnika?

 

jak nh czy case ma silnik w 100kM ciagniku o pojemności 3.4 l to zaraz zle itd. a ja fendt ma 3.3l i to z 3 cyl to wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek69    0

Widziałem u jednego dilera świeżutki ciągnik z najnowszej serii T5. Model zdaje się T5.105, ale dostępny jest też T5.95 i T5.115. Wnęrze interesujące :)

primator-henryk-kraszewski-czyzew-dealer-new-holland-t5-t595-t5105-t5115-super-nowosc.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

wiecie coś o McCormick C-100 max jaka cena itp??

 

Co dokładnie chcesz wiedzieć o C-MAX'ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Puzon, ja swojego nh kupiłem od przedstawiciela z wialanu. Co do mc cornick to u mnie tych ciągników w ogóle nie ma więc nie powiem nic o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralo3007    0

goralo3007 a ten t5 co ci proponowali za te 150 tyś. to był w pełnym wyposażeniu czy nie

 

 

zależy co masz na mysli mówiąc ''w pełnym wyposażeniu''

Nie ma przedniego tuza i womu i pneumatyki bo nie jest mi to potrzebne. A w wyposażeniu znalazła się klima, skrzynia dual command 24x24 obciazniki na przód 4x125kg, szerokie opony przód 480 tył 540, wom 540\540E\1000

no a reszta standardowa. muszę się zdecydować na jakis ciągnik do konca wrzesnia i myśle ze postawie na new hollanda t5.95 bo za 150tys nic ciekawszego chyba nie kupię a więcej do wydania nie mam.

Myślicie że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Zależy u jakiego dealera kupisz, bo najpierw ci mówi 150 a potem 165 netto.

Czy warto? Oczywiście że mniejszą cenę kupisz valtre a83 z podobnym wyposażeniem, ale NH też jest dobry, tylko że drogi :(

Ale polecam NH jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralo3007    0

jezdziłem dzisiaj tym t5.95 u dealera na placu. przy mnie zjechał z ciężarówki ktora przyjechal do polski :). bardzo mi sie spodobał na zywo. jest duzy gabarytowo ale tez bardzo zwrotny. i moj wybór padł wlasnie na niego. niestety nie udało mi sie duzo utargować. ostateczna cena to 147tys netto. mam nadzieje ze bedzie wart tych pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Porównywanie valtry z serii a do NH T5 jest bezsensu. T5 to wyższa znacznie półka.

Valtre z serii A mozna porównać do TD5000 a nie T5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj