Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JoAndrzej

New Holland - problem z siedzeniem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
JoAndrzej    0

Witam

W swoim NH posiadam siedzenie pneumatyczne. Nie działa jednak sprężarka do jego pompowania. Z tego co widziałem to koszt takiej sprężarki to ok. 750 zł ;/ Może będę mógł naprawć jakoś starą sprężarkę? A może uda się komuś znaleźć jakąś tańszą bo ja przeszukałem już wiele stron i nic. Bardzo proszę o pomoc i z góry Dziękuję.

zorzyk2    50

Szukaj szrotu ciężarówek lub dostawczaków i tam znajdziesz całefotele pneumatyczne, taniej jak ta spężarka Ważne aby był na takie samo napięcie.. Jakby co to mogę popytać kolegi(posiada warsztat i stację demontażu) czy nie ma czegoś podobnego.

Wiadomość z agroFakt.pl

waldus11    1

podłącz ją na krótko do akumulatora i sprawdź czy działa, bo ja miałem taki przypadek, że kabel był źle poprowadzony i po roku się przerwał...

JoAndrzej    0

Dziękuję za podpowiedzi, chwilowo nie mam czasu i nie mogę sprawdzić co z nim jest. Mam jeszcze jedno pytanie. Jest to NH z serii TS. Mógłby mi ktoś powiedzieć jaki olej do skrzyni do niego byłby najbardziej odpowiedni?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez luki0489
      Co sądzicie o tym modelu w wersji plus? i jaka jest jego cena? z góry dziękuje
    • Przez gr_rat
      witam co to za informacja ?(zdjęcie do podglądu) jak to usunąć ?

• Przez Przemek B
      Witam!
      Wybieram pomiedzy DC a EC.
      Na czym polega zmiana biegów w EC. Na stronie pisze ze 8 biegow bez sprzegla. Proszę o informacje ile można zmienić biegów pod obciążeniem? Jakie są głowne biegi i ile ich jest? Jak z rewersem?
    • Przez taczka11
      Witam szukam chętnego na komplet filtrów silnika i hydrauliki ciągnika NH seria T 6070 T6 160 

[galleryimg=689460]
    • Przez JarekTymiski
      Witam. Ma problem z Klimą. Sprawdzili szczelność i nabili gazu do pełna i słabo dmucha. Są 4 otwory w podsufitce od nawiewow. I jak otworzę wszystkie to nie czuć prawie wiatru. Jak zamknę 3 i zostawię jedno otwarte to trochę czuć że zimnym wieje ale słabo. Wentylator działa na każdym biegu. Jak wyjme filtry to tak samo jest. Z filtrami też. Nie ma różnicy.
      Wie ktoś w czym może być problem?