kondziufanJD

JD 6M i 6D - Nowe JD na 2013r.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
link91    8

Tak sobie przeglądałem zdjęcia JD 6M i znalazłem fotkę kabiny,wygląda mi to na ulepszoną konsole w 6M :)

682330-intreur-john-deere.jpg

nawet fajnie wygląda:D co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Na pewno nie zastąpi kolumny z 6030 Premium :D ale ładnie wygląda zegary się zmieniły miejscami kiedyś obroty były po prawej. troche łyso wygląda w ogóle ta prawa strona :P .

Z moich spostrzeżeń ta maska jest na prawdę brzydka :( tzn. za duży ten ryjek sprzodu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zelziom    0

My kupujemy jd 6125 m mamy już zamówionego na marca z tls skrzynia 24/24 obciążniki . Taki sam jak na bednarach stał tylko że bez tuza woma z przodu i tura . Mi sie osobiscie podobają te nowe niby 4 cylindrowy a wygląd takiego byczka . I 4 zaworowy jest a stare były 2 niby to może być oszczędniejszy pewnie nie dużo ale może troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Miło by było jak byś później się podzielił wynikami spalania Jelonka :) Zobaczymy co warte te nowe silniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalin84    0

bylem na pokazach 6M i powiem ze jak na JD to oczekiwalem troche wiecej przy gaszeniu tak jakos zatrzesie cala maszyna ze do tej marki to nie przystoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jd szuka oszczedności i to są skutki. Maska w 6 m wyglada jak by zdjeta była z jakiegos pronara czy czegoś podobnego. Patrząc na modele np 6x30 czy seri r widać na pierwszy rzut oka jakość. Tutaj widać tandete. Ciekawe ile chińskich cześci znajdzie się w tych maszynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Zobaczymy co pokaże Fricke w Mragowie jak te Mki i Rki sie zaprezentują ;) mi osobiscie maski sie podobają ale ta słabość jak myłem karczerem 6530to plastiki trzeszczały to w takim 6125M ciekawo by popękały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalin84    0

"m" wcale "r" nie ustepuje maski sa takie same tylko kabina troche w "m" jest taka przypieta, dla mnie osobiscie pasowala by skrzynia o wiekszej ilosci polbiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Ja juz widzialem na wiosce JD 145M wlasnie tak wygladajocy nawet niesadzilem ze to taka nowosc!

 

kolega ma 6170R w orce przy predkosci 9-10 km/h 5 skibowy wychodzimu okolo 16-17 l/ha

 

Kolego to troszke niemiarodajne 5 5nierowna orka orce nierowna ale wizualnie niewyglada to zle rowniez moge napisac ze fendt724 przy 5 spala mi 13 litrow przy predkosci 10,5 km/h ale to byly lekkie ziemie na cieszkich dobijal do 17 a na nowym nabytym kawalku ktory chcialem przeorac dosc glemboko ostatecznie wyszlo 35cm palil 20 na hektar:) wiedz malo to miarodajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szociu    0

HEJ mam pytanie czy jak byliscie ostatnio na pokazach polowych ciagników jd serii 6M można było gdzies zobaczyc jd 6150M???? bo dochodzą mnie sluchy że jak narazie niema tego ciągnika w polsce. Na bednarach niewidziałem tego ciągnika wiem że był 6170M a 150 nie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te pokazy były chyba też w Sycowie. Nawet fajne te nowe 6M. Jak bym miał kasę to bym sobie taki sprawił;)

Ale to tylko marzenia.

Mój kuzyn pracuje w Agro Efekcie i mówi że są w polsce dostępne bo kolega wyżej pisał że nie są dostępne w Polsce;P

Nie wie ktoś z ciekawości ile kosztuje JD 6150R??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szociu    0

Juz można oficjalnie potwierdzić że jd 6150M jest w polsce byłem w john deere polska i akurat miałem okazje nim pojezdzić, bardzo mi sie spodobał design tej 6 emki, moge sie pochwalić<skromny :P> że już czekam na niego, powieniem go przyprowdzić około 25 stycznia od dealra. Z tegp co słyszałem to 6150R kosztuje w granicach 450 tysi oczywiście cennik john deere można sporo utargowac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

za 6115M około 230 netto podstawowa wersja jeszcze do negocjacji.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 6D to jest porażka gorzej niż w ursusie jak tu jeden forumowicz pisał, ciekawe kto da się nabrać i kupi to badziewie ....

A np jak masz kolego we wniosku 130KM i nie chcesz ciągnika z elektroniką to jest on idealny. Cena 6125m to gdzieś około 234 tys netto a 6130D to jakieś 165 tys netto więc różnica jest wielka. W 6D masz Common Rail, klime, rewers elektro-hydrauliczny, co prawda jest tylko 9 biegów ale podzielone są tak że na te prędkości robocze od kilki do kilkunasu km/h przypada bodajże 6 z 9 przełożeń. To taki typowy wól roboczy klasy budżetowej ale za różnice masz jeszcze spory park maszynowy albo połowę porządnej pasówki. Kolega wieś obok ma 6100D i naprawde sobie chwali, nie lubi elektroniki i nie chciał szaleć z ceną. W ursusie nie ma klimy ( chyba że teraz już wkładają) i rewers mechaniczny. Nie ma porównania do ursusa serii H. Zobacz sobie na parametry, niektórzy nie mogą sobie pozwolić na luksus a zaorać trzeba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

No co prawda to prawda ale patrz dużo jest osób któe posiadają ciągniki z elektroniką sam mam 2, i nie widzę żeby coś się psuło u ludzi czy u mnie, jedynie różnica w cenie jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wjanusz23    6

Panowie moje zdanie jest takie te ciągniki serii 6M będą naprawdę hitem , na rynku maszyn rolniczych , nowoczesność a zarazem prostota to podstawowe zalety tych ciągników , zrównoważenie tych czynników sprawia że dostajemy naprawdę dobry produkt za w miarę rozsądną cenę , fakt że to nowość na rynku , jednak czy ktoś kto kupował ciągnik 6030 Premium kilka lat temu nie zadawał tego samego pytania , dzisiaj jest innego zdania ponieważ seria Premium mimo elektroniki jest udana i praktycznie bezawaryjna , 6M pod względem możliwości elektronicznych dorównuje dzisiejszym ciągnikom Premium , powiem więcej nawet je przewyższa , a zarazem jest prostsza w budowie z wyposażeniem w mechaniczne elementy , mało tego nowocześniejszy silnik lepiej zarządzany spala o wiele mniej paliwa to fakt udowodniony i tu niema żadnej ściemy , kabina z klasika doskonale wszystkim znana nikogo nie zaskoczy , jednym słowem prostota i nowoczesność to zalety tych ciągników ja wróżę im naprawdę powodzenie, takie jest moje zdanie i proszę nie porównujmy ich do ciągników serii D to całkiem inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Raz piszesz o elektronicznych możliwościach, raz o mechanicznym wyposażeniu, to mi się gryzie. Rozszerz swoje myśli, najlepiej przykładami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3859

to wyglada jak jakiś tzw marketingowy bełkot. Ciągniki ciekawe ale opisane przez wjanusza w taki sposób ze nie wiadomo o co mu chdzi, raz o elektronice raz o mechanice i jeszcze przyrównuje premium do mki, a z tego co mi wiadomo z różnych rozmów R to następca premium a M to następca comforta


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2111    1

tez mam dylemat miedzy 6430 i 6115 m co byscie wybrali kasa praktycznie ta sama 6430 z 2012 a m z 2014 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj