andrzej2110

jaki internet wybrać???

Polecane posty

Silver    0

a co z netem do laptopa

//z tą radiówką to chyba zależy od dostawcy nie?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
popytaj tych co maja radiówkę .... po południu jest tragedia

 

a szczególnie jak jest jakaś wichura czy pada deszcz,śnieg. Odradzam kuzyn ma i narzeka i chce zmenić zapłacił 650zł za cały rok


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Ja mam radiówkę a wziąłem ją tylko dlatego że te skur... z TP jeszcze nie zmodernizowali u mnie centralki chociaż się deklarowali że w 2006 zrobią a w sumie 50 osób złożyło podpisy że chcą to mieć. Z ta radiówką to jest tak że niby jest wszystko OK ale zdarza się tak że z niewiadomej przyczyny przez 1-2 godziny nie ma i to niezależnie od pogody dzwonię do serwisu a oni twierdzą że jest wszystko OK. Inna sprawa to że czasami spada prędkość też niezależnie od pogody. Myślę że wszystko zależy od tego jak daleko jesteś oddalony od nadajnika ja np jestem ok 2 km. Płace za 256k 33zł przez pierwszy rok a 44zł przez drugi (w końcu mają monopol)

 

Z tym internetem do laptopa z sieci komórkowych to też jest ściema.Jak mieszkasz w mieście typu Toruń czy Warszawa to masz ładną ściągalność a wystarczy że mieszkasz gdzieś na obrzeżach to możesz już mieć problemy a jak mieszkasz na wsi to będziesz miał słaby zasięg modemowy czyli 56k na maksa. Wiem bo rok temu też się tym interesowałem i trochę o tym poczytałem być może że przez ten rok się coś zmieniło ale wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Myślę że wszystko zależy od tego jak daleko jesteś oddalony od nadajnika ja np jestem ok 2 km

 

No właśnie jak jesteś blisko nadajnika to nie jest tak źle a jak z 4-7km to masakra ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Jam mam Radiówke juz od 2 lat i chodzi bardzo dobrze ;)


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL    1
Taka prawda, nie opłaca się brać dłuższej umowy niż rok. To co że wbierzemy np. na 2 czy 3 lata bo taniej jak za rok może być taka sama opcja tańsza dla umów krótkoterminowych. Wtedy tylko czekać na jakąś zmianę regulaminu aby rozwiązać umowę. Przed zmianą operatora polecam sprawdzić czy są techniczne mozliwości instalacji internetu innego dostawcy, sama dostępność usługi na linii nie oznacza że będzie nam ona zainstalowana. Jak wiadomo operatorzy mają ograniczoną ilość w możliwosciach podłączenia nowych użytkowników. W tej chwili decydując się na umowę roczną Netia ma najtańszą ofertę. Osobiście używam multimo energisu i opcja 1 mbit na rok kosztuje mnie 63.05, w pierwszym miesiącu była ugla i rachunek wynosił 1pln plus vat.

 

Szczera prawda, net tanieje z z roku na rok a ponadto jest o wiele szybszy, sam się o tym przekonałem, 2 lata temu za łącze 128 (na 2 lata umowa) płaciłem więcej niż teraz za łącze 1024 (też na 2 lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

ja jade na radiówce od 5 lat :) Jesli dostawca ciagle udoskonala sieci zwieksza predkosc u dostawcy to nie maproblemu. ta opinia o radiówka wzieła sei własnie od tych którzy wykupili sobie 2 Mb w TP i robili z tego h... wieile łacz droga radiowa. JA płace za niby 256 + proxy 59zł, ale na testerze predkosci www.dsl.cz wychodzi mi 4 Mb. Jak sciagam pliki to mam transfery 180K bez problemów :)

 

podpisuje umowe zawsze na rok i jak sie zbliża koniec stosuje odpowiednie pisemko, ze mam lepsza oferte i prosze o przedstawienie swojeje :) co roku podwajaja mi predkosc a płace to samo :)

 

Akurat u mnie nie ma innej opcji jak radiówka bo telefony tez maw radiowe ;) Ale sa 3 konkurujace firmy i nie jest tak żle


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Podpisz umowę z netią. Jest tańsza niż tp. Ja za 1 MB płace około 40 zł i nie narzekam.


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
ja mam neo na rok i jest ok place narazie 36zł + 1,22 za livebox, a od stycznia wyjdzie jakies 70 zeta wazne jest negocjowanie ceny i bierz na rok bo za rok np neo1022 bedzie dozo tansza i przy wieloletnich zyskujesz ale tylko pozornie

 

 

Co masz na myśli mówiąc negocjowanie ceny? Na rok masz umowę? Jaką masz opcję neo? Ile płacisz miesięcznie poza tymi kilkoma miesiącami co jest po 36zł?

 

Ja na tp nie narzekam bynajmniej jeśli chodzi o stronę techniczną a co się tyczy cen to nie jest tak różowo. Według mnie 1mb na umowę 24 miesiące to 50 zł powinno być maksymalnie a nawet bym powiedział że przy umowie na 12 miesięcy powinna być ta cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0

Ja mam Neo 512 i zaluję , że nie wziąłęm 1 lub 2 MB (ale jeszzce kilka miesiecy i nowa umowa)

Miałem też LIVE BOX ale to jest zabawka, której nie wziąłbym drugi raz nawet jakby mi dopłacali !!!!!

Gówno z AP-ka, który działa do 6 metrów w otwartej przestrzeni !!!!!!

Teraz zrobiłem sieć radiową i korzystam z neostrady z sąsiadami (5 kompów) - Wszyscy są zadowoleni. a gdybym miał szybszego neta to by sieć była większa.

A co do płątności to było 33 zł a teraz 66 zł/miesiąc. (chyba nie dużo bo wczesniej płaciłem za radiówke 40 zł/mies. a teraz ta kwota 66 zł jest na 5-ciu)


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrismo    0
ja mam orange i nie popełnij mojego błedu

 

Jak ktoś ma dostęp do telewizji kablowej i mają w ofercie internet to dobre rozwiązanie.

Internt jest stabilny, szybko naprawiają awarie. 512 kb/s - 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Ja mam Wi-Max Netii -technologia coś pomiędzy radiówką a telefonią komórkową .Mam pół roku i chodzi kosmicznie szybko -łącze 2 Mega,przez ten czas ani razu nic nie padło i nie zależnie od pory dnia mam full transfer .Mają swoje pasmo wykupione chyba od wojska przez co nikt ich nie zakłóca.Nie mogłem zamontować Neo bo mamy starą centralkę i stare kable więc wybrałem Wi-Maxa i nie żałuje :D-serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
netia ma coś do laptopów?

 

A masz tylko laptopa, czy może masz jeszcze jakiś stacjonarny komputer...?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

A ja mam pytanie: czy nie ma problemów technicznych (że to tak nazwę) z internetem tele2?

i czy jeśli nie mam przedłużonej umowy z TP to będę musiał coś płacić za to, że mam linie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Witam

Oj nie wiem czy tele2 ma dobrą ofertę...---oni nigdy mnie nie zachwycili(ja jak liczę sobie ceny to dodaję wszystkie koszty i dziele przez czas umowy).Obecnie tam gdzie mieszkam mam GTS energis w sumie dobra firma.GTS ma mało abonentów w stosunku do NETI to może i lepsza obsł abonenta....Jak wybierałem to zrobiłem sobie porównanie to GTS był najtańszy potem Netia a tele2 dołączyło dopiero po ok 2mcy to i tak byli drodzy ,a konkurencja miała już nowe promocje.Internetu nie warto brać na 2 czy 3 lata bo obecnie postęp jest bardzo duży i jak w TP brałem neta chyba w 2005grudniu i bym podpisał na 2 lata np 256kbps za 76zł to bym stracił choć wtedy była jakaś promocja pół roku za free .

Dodam że obecnie mam 1mb MULTIMO w GTS Energis za 64zł

 

Jeśli chcesz mieć internet na łączu TP to zostaje ci opłata abonentowa za telefon lub sama opłata za utrzymanie linii(która jest droższa od socjalnego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

[Ja mam neo place 28 + 1,22zl livebox miesięcznie jestem zadowolony tylko prędkość trochę wyszła żeby byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

JA z netu od tp jeswt baardzo zadowolony, a z liveboxa już ni huhu! Co za szit to szok :D

Zwiesza, rozłącza.. ale chyba jest jakaś alternatywa żeby dzwonić za granice za grosze w technologi voip-bo chyba tak oferuje liveshit..

Miałem cerberusa i nie sprzedałem i dobrze zrobiłem bo nie raz sie przydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

siemens75 dzięki za odp ;)

 

Co do internetu tele2 to jeszcze raz zadam pytanie czy nie ma z nim problemów technicznych?

Ofertę już sprawdzałem.

P.S

Jeżeli wybiorę internet+telefon tele2 na linii TP to też muszę płacić za utrzymanie linii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Ja mam "autostrade" z tp i jestem z niej zadowolony za 1mb płace 56zl miesiecznie a problemów zadnych z nim nie mam. A co powiecie o liveboxie bo proponowali mi ostatnio i się zastanawiam nad tym modemem?


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemens75    1

Witam

Cichy007 ,napisz do czego go chcesz użyć?

Podział internetu w obrębie mieszkania jest legalny! i jeśli ktoś ma problemy to mordować operatora o pomoc ;) - taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Poprostu proponowali mi go bo tam mogę podłączyć telefon i niby taniej wychodzą rozmowy chociaż w moim przypadku chyba to się nie opłaca ponieważ z telefonu stacjonarnego bardzo mało korzystam a jedynym plusem to jest to, że nie musze kabla ciągać po domu jak chce przestawić komputer. Ale interesuje mnie czy nie będzie się internet rozłączał itp.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj