andrzej2110

jaki internet wybrać???

Polecane posty

andrzej2110    535

Kończy mi się umowa z TP na neo i terqaz nie wiem co dalejrobić. Czy jest jakś tańsza oferta na linie TP??? Radówki nie chce. Na prędkości mi nie żależy. Mam 256 i to wystarczy. W TP moge mieć to za niecałe 50 zł brutto a przez pierwsze kilka miesiecy taniej (już nie pamiętam ile)(umowa na 24m-ce).


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
ja mam 1mb umowe na 3 lata i place 55 zl brutto narazie nie narzekam.

 

Ja też mam 1mb ale na 1 rok w lutym mi sie kończy i płace 70zł ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

im dłuższy okres umowy tym taniej. Mi 1MB nie potrzeba. Wystarczy 256 ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
im dłuższy okres umowy tym taniej. Mi 1MB nie potrzeba. Wystarczy 256 ;)

 

Ja rok temu też miałem 256 na 2 lata i płaciłem 50zł i nie było tak źle


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

ja mam neo na rok i jest ok place narazie 36zł + 1,22 za livebox, a od stycznia wyjdzie jakies 70 zeta wazne jest negocjowanie ceny i bierz na rok bo za rok np neo1022 bedzie dozo tansza i przy wieloletnich zyskujesz ale tylko pozornie


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

teraz nie ma chyba nic wolniejszego niż 512 ;)

netia jest też ciekawa


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian30    0

rozejrzyj się za internetem neti ja mam i nie narzekam. Jak podpisujesz umowe to tylko na rok to się najlepiej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

na rok to wyjdzie drożej niż teraz mam.

 

z TP mogę mieć za 44,90zł miesięcznie (pierwsze 2 miesięcznie 9,90zł)

z NETIA 49zł miesięcznie (pierwsze 4 miesiące 19 zł)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja mam 1Mb na dwa lata przez 3 miesiące było 33zł a teraz 66zl


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Jak dużo nie ściągasz to wystarczy ci te 256. Ja mam 2MB, bo dużo ściągam ;). Ja chyba bym zaryzykował netie, kumpel miał neostrade i mu się rozłączała co 15 minut.. No ale jak u Ciebie wszystko z neo~ wporządku to bierz neo~


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian30    0

Ake wy nie rozumiecie że co rok jest o wiele taniej bo są nowe promocje. Więc jak weźmiecie umowe ja 3 lata to sie nieźle wkopiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

z neo nie mam problemów. ostatnio komputer jest cały czas włączony na necie (nawet jak mnie nie ma ;) ) i nie rozłącza się. Na prędkości minie zależy bo nie ściągam dużo. 256 wystarcza w zupełności. Kiedyś miałem 128 i też by mogło być.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41
Ake wy nie rozumiecie że co rok jest o wiele taniej bo są nowe promocje. Więc jak weźmiecie umowe ja 3 lata to sie nieźle wkopiecie.

 

Taka prawda, nie opłaca się brać dłuższej umowy niż rok. To co że wbierzemy np. na 2 czy 3 lata bo taniej jak za rok może być taka sama opcja tańsza dla umów krótkoterminowych. Wtedy tylko czekać na jakąś zmianę regulaminu aby rozwiązać umowę. Przed zmianą operatora polecam sprawdzić czy są techniczne mozliwości instalacji internetu innego dostawcy, sama dostępność usługi na linii nie oznacza że będzie nam ona zainstalowana. Jak wiadomo operatorzy mają ograniczoną ilość w możliwosciach podłączenia nowych użytkowników. W tej chwili decydując się na umowę roczną Netia ma najtańszą ofertę. Osobiście używam multimo energisu i opcja 1 mbit na rok kosztuje mnie 63.05, w pierwszym miesiącu była ugla i rachunek wynosił 1pln plus vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jeśli będzie jakaś tańsza oferta od TP (44,90 zł/miesiąc) to sie sprawdzi czy jest możliwość założenia z tej firmy. Jak mam mnie to drożej kosztować to nie będę sprawdzał bo i po co.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

ja mam livebox'a i jest bardzo dobry . najważniejsze ze można do niego podłaczyć 2 komputery i to mi sie podoba . ja mam prędkość 1mb płacę przezpół roku po 28 + 1.22 livebox a pózniej 56 + 10 zł wychodzi 66 zł nie tak drogo a ile kożyści pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

słyszalem ze tele2 jest obecnie najtansze....


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur120    0

nie rozumiem dlaczego nie chcesz radiówki??? ja osobiście jeśli miałbym możliwość podpięcia się pod radiówkę to na pewno bym to zrobił ale niestety takiej możliwości nie mam, obecnie korzystam z neo 1mega i też nie narzekam no oczywiście gdybym miał zagwarantowane to że będę miał ten 1 mega to byłbym pełen szczęścia, a tak jest różnie zależy od natężenia w sieci, a jeśli chodzi o Tele2 to mój kumpel już ponad trzy mięsiące czeka na to żeby go podpieli i nic z tego ciągle go zmywają i zbywają, wiec jakoś nie mam do nich przekonania a i jeszcze jedno przecież niezależnie jaka firma będzie ci dostarczała internet czy będzie to Tele2 czy Netia wszyscy korzystają z tych samych lini od Tp wiec cudów nie ma co oczekiwać ja osobiście radził bym ci podłączyć się do radiówki bądź jeśli masz taką możliwość do kablówki pozdro ;)


jakby nie było jest bardzo miło ;o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
nie rozumiem dlaczego nie chcesz radiówki??? ja osobiście jeśli miałbym możliwość podpięcia się pod radiówkę to na pewno bym to zrobił ale niestety takiej możliwości nie mam, obecnie korzystam z neo 1mega i też nie narzekam no oczywiście gdybym miał zagwarantowane to że będę miał ten 1 mega to byłbym pełen szczęścia, a tak jest różnie zależy od natężenia w sieci, a jeśli chodzi o Tele2 to mój kumpel już ponad trzy mięsiące czeka na to żeby go podpieli i nic z tego ciągle go zmywają i zbywają, wiec jakoś nie mam do nich przekonania a i jeszcze jedno przecież niezależnie jaka firma będzie ci dostarczała internet czy będzie to Tele2 czy Netia wszyscy korzystają z tych samych lini od Tp wiec cudów nie ma co oczekiwać ja osobiście radził bym ci podłączyć się do radiówki bądź jeśli masz taką możliwość do kablówki pozdro ;)

Radiówka to syf wszyscy narzekają na słaby transfer a dobry jest bardzo żadko i bardzo krótko, a co polecacie do laptopa, czy inetrnet w laptopie będzie dużo droższy jak stacjonarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

narazie?? a później??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur120    0
Radiówka to syf wszyscy narzekają na słaby transfer a dobry jest bardzo żadko i bardzo krótko, a co polecacie do laptopa, czy inetrnet w laptopie będzie dużo droższy jak stacjonarny?

 

no nie do końca się z tobą zgadzam radiówka nie jest aż takim "syfem" jak piszesz, jeżeli ktoś ma neo i rozdziela to na innych to fakt że nie będziesz miał super transferu, mój dobry kolega siedzi w tym i ma pociągnięte do siebie do domu DSL-a no i rozdziela to na wielu użytkowników właśnie drogą radiową i jeszcze nikt nie narzekał na słaby transfer. pozdro ;)


jakby nie było jest bardzo miło ;o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
nie rozumiem dlaczego nie chcesz radiówki??? ja osobiście jeśli miałbym możliwość podpięcia się pod radiówkę to na pewno bym to zrobił ale niestety takiej możliwości nie mam, obecnie korzystam z neo 1mega i też nie narzekam no oczywiście gdybym miał zagwarantowane to że będę miał ten 1 mega to byłbym pełen szczęścia, a tak jest różnie zależy od natężenia w sieci, a jeśli chodzi o Tele2 to mój kumpel już ponad trzy mięsiące czeka na to żeby go podpieli i nic z tego ciągle go zmywają i zbywają, wiec jakoś nie mam do nich przekonania a i jeszcze jedno przecież niezależnie jaka firma będzie ci dostarczała internet czy będzie to Tele2 czy Netia wszyscy korzystają z tych samych lini od Tp wiec cudów nie ma co oczekiwać ja osobiście radził bym ci podłączyć się do radiówki bądź jeśli masz taką możliwość do kablówki pozdro ;)

popytaj tych co maja radiówkę .... po południu jest tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj