Zaloguj się, aby obserwować  
kar0711

zakup pronar 1025a

Polecane posty

Witajcie. Czy warto kupić używanego MTZ Pronar 1025a rok 2004 za 55000 zł? ... :(....

Polecam traktorek ponieważ sąsiad kupił rok temu ten sam rocznik ta sama cena tylko z turem ciągnik jak dotąd sprawuje sie za przeproszeniem za***iście wiem ponieważ wożę nim baloty ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ten traktor. Posiadam taki od trzech lat, również kupilem uzywany za 60000zl z 2004 roku. Chodzi w gruberze 6 lap agro factory, plugu czteroskibowym unia tur i wogole jest to jeden z nich wszystkich ktory warto kupic. Nie kupuj mniejszego bo wyrzucisz kase w bloto a ten naprawde warto. Wiadome ze jak to mtz przecieki ma ale za ta cene to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam takiego tyle że kupiłem nowego wyszedł mnie 107000,wrześeń 2011,też ma wycieki i inne przecieki, które są do opanowania miałem wątpliwośi co do tego traktorka miałem go sprzedać po spłaceniu kredytu, ale biorąc pod uwage jego awaryjność i części to będe go męczył dłużej niż myślałem.

Chodzi w pługu cztero skibowym unia tur na sprężynach, a ostanio kumiłem mu agregat uprawowo-siewny AGRO-MASZ 3m trzy rzędy graczek wał kolczasty i do tego siewnik nordsten clb lift-o-matic daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino800    2

Ciekawi mnie dlaczego takie młode roczniki ludzie sprzedają? :huh:

 

Dlaczego ponieważ kupują ciągniki i inne sprzęty na dotacje z Unii i maja je tylko przez 5 lat i jest nowy nabór na te dofinansowania czy cos wiem bo sam tak robie a co do pronara to już od cb zalezy ja mam 1025A II i nie jestem z niego zadowolony kupiłem go rok temu i już są awarie czasami nie ma biegów sprzęgło sie szybko grzeje przecieki i takie z tym związane sprawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcon    7

No awaryjne to niestety są te ciągniki to fakt. Ale ile mocy mają! Wg mnie troszkę za dużo palą. Zrobisz jak uważasz za stosowne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Mnie korci podobny zakup a raczej wymiana. Mam 82 TSA z 2001 roku od nowości. Owszem są drobne awarie ale wszystko do opanowania. U mnie wycieki oleju to głównie z hydrauliki ale ogólnie gdyby brać stosunek cena/moc/ceny części to chyba konklurencji by nie było. Kupiłem do niego niemal cały park maszynowy i teraz te 90 KM ciut za mało. 105 z 1025 byłoby w sam raz do 4 obracelnej, agregatu pozniwnego 2.60 i uprawowo-siewnego 3m. Plus przyczepa 12T i kultywator 4.60m. Nie chce ktoś się zamienić lub kupić 82 TSA? :rolleyes:


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Zawsze można się dogadać ;)


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj