AKS

pies do pilnowania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pies
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Najgorsze jest to że polska wieś nadal kojaży się z zaniedbanym psem na łańcuchu który rzuca sie na wszystko dookoła.

A powiedz jak ma się nie kojarzyć,zjawisko dość spotykane,nie ważny ten łańcuch tylko to zaniedbanie.Jak niedostanie jesc to pewnie że rzuca się dookoła na wszystkoA po drugie wieś jest kojarzona z błąkającymi się psami również przez miasto.Najpierw wezmą małego szczeniaka,a pozniej się odniewidzi bo robi się duży,i trza wyrzucić.Gdzie?,najlepiej na wsi.Juz nie wspomnę o gorszych rzeczach.

Zwierzęta mają instynkt, coś co jest zakodowane w ich genach.

Tu masz rację,każdy pies ma to w genach,jeden pilnownie ,inny leżkowanie na łózku,tak jak moje,a włascicielka szczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmaz    0

ja mam 2 ciapki jakieś mieszańce od znajomych do kolana a są takie groźne że każdy się ich boi :P nawet znajomi przyjadą to mówią że one chyba po jakimś owczarku albo po jakimś rasowym bo takie groźne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
po jakimś owczarku albo po jakimś rasowym bo takie groźne ;P

A może biorą przykład z właściciela ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

No właśnie to leżenie i stróżowanie to predyspozycje które odziedziczył po przodkach. A jak idzie mu aportowanie?? Pewnie nie bardzo to lubi ale kaukaza da się nauczyć apotrować. Podobnie jak dałoby się zrobić z niego bestie co żucałaby sie na wszystko co sie rusza. Jak myślisz o co chodzi w tym że część psów zanim uzyskają uprawnienia hodowlane musi mieć odpowiednie wyszkolenie? U reproduktorów owczarków niemieckich jest to IPO I, pies obronny najniższego pierwszego stopnia. Reproduktory nie przekazują potomstwu wyszkolenia ale przekazują cechy dzięki którym można będzie je wyszkolić. Kiedyś też suki hodowlane musiały mieć IPO I...

Ja też nie uczyłem swojego owczarka leżeć na schodach niezależnie od warunków atmosferycznych. Nie straszny mu mróz czy deszcz i tak leży na betonowych schodach gdzie ma widok na całe podwórko i wjazd na posesje. Zimą w trosce o jego zdrowie kłade mu tam takie duże gumowe wycieraczki żeby nie leżał bezpośrednio na betonie jak jest kilkanaście czy kilkadziesiat st mrozu. Zato suka w typie owczarka

 

 

Jakoś psy wyrzucane przez mieszkańców miast nie trafiają się zbyt często. Wszędzie są psy łańcuchowe. Nie mam nic przeciwko łańcuchowi, w podobnie złych warunkach żyją niektóre psy w kojcach. Niewiele jest rzeczy gorszych które można zrobić psu od uwiązania albo zamkniecia w kojcu na całe życie i zostawienie go samego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ja proponuję Rottweilera ewentualnie Owczarek Środkowoazjatycki idealny do pilnowania posesji. :rolleyes:


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrom    0

Kup owczarka środkowoazjatyckiego i będziesz miał króla wsi, mnie sąsiedzi wyklęli za ujadanie, ale na posesje nikt nie wejdzie (mam parkę) tylko nie kupuj z dzikiej hodowli bo to raczej nie wiadomo co, a nie prawdziwy azjata (moja suka jest z takie, samiec rodowodowy i uwierz jest różnica, może nie w ujadaniu, ale w zdrowiu psa na pewno , suka ma dysplazje stawów, a samiec skacze w górę dwa metry , ma taką technike polowania na chomiki w ściernisku :D dopada je z góry :D . Rasa rewelacyjna dla rodziny, dzieci ( twoich) wsio reszta to obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jestem za owczarkami niemieckimi, świetne, mądre psy, tylko trzeba dbać o wychowanie, Jak wszystkich z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj