Polecane posty

Michalc355    104

Może jest już taki temat przeszukałem część forum i nie znalazłem. Co to za przełącznik z lewej strony koło włącznika koguta i awaryjnych u niektórych widziałem, że jest czerwona nakładka u mnie nie ma. Do czego on służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

To jest katapulta, jeśli się nie mylę. Jak będziesz na przykład jechał z dużej góry i Cię pchnie, to jak już będzie sytuacja nie do opanowania, to się możesz katapultować.

 

+10% za głupkowaty post

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

ewentualnie może być przycisk, a ktoś już wcześniej go odłączył i jest "pusty".

@peron ciekawe źródło informacji miałeś co do tego przycisku ;)

  • Like 1

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

no z tego zdjęcia możemy dużo wywnioskować. Teraz to już wiem, co to za przycisk. To zabezpieczenie do pługa obrotowego. Podczas orki włączasz go, żeby przy przekręcaniu zamiast pługa nie przekręcilo ciągnika do góry kołami.

 

+10% za głupkowaty post

Edytowano przez razor275
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

masz zaje...... poczucie humoru, ale chyba pomyliles forum

a moze to grzanie swiec?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Nie grzanie jest w stacyjce. Grzeje sie nie wciskając sprzegła i sie kluczyk przekręca. Zrobie zdjęcie tylko musicie trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

@peron znów masz ciekawe źródło informacji :P

 

Powiem wam Panowie, że w swoim 3090 w tym miejscu mam linkę od gaszenia silnika. Nie wiem jak się to fachowo nazywa.

Edytowano przez HondaMtx
  • Like 1

Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Gdzieś wyczyrałem, że ta linka jest do odcięcia paliwa ale u mnie nie ma linki jest tylko przełącznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Forum jest między innymi do zadawania pytań. Ciekawe czy tobie @peron do śmiechu by było żeby ci się ciągnik rozj**ał i nikt by tego na poważnie nie brał tylko durne żarty robił. I patrząc na twoje głupie wypowiedzi to żal za d*pe bierze, piszesz tylko, żeby posty nabijać np "Witam. Czy ktoś może wie jak mają byc podkłączone kable od czujnika który wskazuje czy sieczkarnia jest założona?" ty na to zobacze i ci potem napisze. napisz odpowiedz jak zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Odpowiedziałem temu gościowi na priw odnośnie tych kabli.To źle, że mu napisałem na priw? Teraz obowiązek na ogólnym pisać? Postów nie nabijam, nie zależy mi na tym. W ogóle to forum było kiedyś bardziej przyjazne użytkownikom, a teraz to czysta komercja i moderatorzy uważają się za bogów. A jaki poziom forum i pytań, taki poziom odpowiedzi. Bardziej aktywny jestem na innym, branżowym, ale mniejsza z tym. 13 lat temu byłem moderatorem na pewnym forum, jeszcze pewnie połowa z was waliła w gacie albo nawet netu nie miała, ale mi sie znudziło i od tej pory sobie dałem spokój. A tobie kolego jak się ciągnik roz....ał, to po mechanikach dzwoń, bo szkoda czasu.

 

Razor jak Cię wielebny moderatorze tak podnieca dawanie procentów, to walnij mi jeszcze z dyche albo lepiej i śpij spokojnie.

 

Twoje powyższe posty nic nie wnoszą do tematu więc na ostrzeżenia sam sobie zasłużyłeś.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj