Skocz do zawartości

Polecane posty

fidzi    6

Kolego ja też ci polecam mandam mam taki sam agregat 3m na zabezpieczniu sprężynowym uzytkuje go z ciąnikiem Ursus 1224 i jestem z niego zadowolony łapy ma lemkena tylko ma jedną wadę tzn. nie ma talerzy obrysowych ale słyszałem ze już teraz jest taka opcja dodatkowa

gorąco polecam

fergusonki    36

dobra, dobra a jak wyglada porownanie uni i mandama w polu tzn jak wyglada mieszanie resztek po zniwnych ;P mandama widze ze macie to opiszcie jek mozecie a jak ktos ma unie to tez niech opisze;D

PanJoker    2

Ja w mandamie posiadam talerze obrysowe.

I co w związku z tym?

Edytowano przez danielhaker

Wiadomość z agroFakt.pl

mnowaczek    0

Agregat Uni jest przedewszystkim niższy co negatywnie wpływa na użytkowanie. Latwiej ma się zapchać. Mandam jest solidnym agregatem i posiada 2-letnia gwarancję. Ja osobiście polecam. Talerze Obrysowe chyba 900zł brutto dopłata

darek18055    0

chce zakupić taki agregat i zastanawiam sie czy nie wyposażyć go w dodatkowe spreżyny zabezpieczające . jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat. Czy na pojedynczej spreżynie nie będą zeby sie odginać na suchej glebie albo na bardzo zbitej.co sądzicie na ten temat.

Vladoo1    9

kup na kołku to sie nie ugnie :) a ja mam pytanie czy mandam robi inne wały do tych agregatów jak rurowy??

Tom85    0

Wiem że jest pojedyńczy rurowy i podwójny ale chyba innych od rurowych nie ma

fergusonki    36

Nie, szkoda kasy ja mam taki tylko że 3metry na jednej sprężynie i pracuje on na glinie tzn. bardzo ciężka zbita gleba :) i poprostu podkręcasz trochę śruby i już :D Nawet bez klucza to zrobisz :D

tak jest mozliwość innych wałów ale i tak wydaje mi sie że rurowy do podorywki jest najlepszy :)

Florek93    5

Ja użytkuję taki agregat na pojedynczej sprężynie i nie zauważyłem żadnych problemów nawet na suchych i ciężkich ziemiach ;) A co do samego agregatu to polecam jak najbardziej .

Pozdrawiam

konrad82    46

Ja użytkuję taki agregat na pojedynczej sprężynie i nie zauważyłem żadnych problemów nawet na suchych i ciężkich ziemiach ;) A co do samego agregatu to polecam jak najbardziej .

Pozdrawiam

odezwij się do mnie bo mam sprawę

Witam czy uzywaliscie mandama kus do uprawy bezorkowej tj. 20-25 cm głębokości. Czy jest możliwa tak głęboka uprawa ta maszyna. Pytam bo mam takiego i chce spróbować uprawy bezpluznej. Proszę o odp. Dziękuję pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się