prezes0700

mccormick mtx 125

Polecane posty

prezes0700    0

Witam wszystkich. Mam problem ze swoim kornikiem posiadam mccormicka MTX 125 silnik perkinsa 117 koni i problem jest taki ze jak silnik nagrzeje sie to traci znacznie moc zacina sie i ciezko sie nim pracuje .Zjawisko to czesto ma miejsce w godzinach najwiekszej tempertatury powiedzmy od 13 do 18. Serwis juz mi pompe wtryskowa ruszal wtryskiwacze naprawial i dalej tej usterki nie moga usunac juz chlopaki nie maja pomyslu co to moze byc wieczorami i rano ciagnik pieknie smiga po poludniu nie ma czym jechac pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pitru    0

Jeżeli to nowszy model, to proponuję sprawdzić czujnik doładowania i ciśnienia atmosferycznego,

może źle dobiera dawkę powietrza przy wysokiej temperaturze. Ja bym szedł w tym kierunku.

Dymi? Jeżeli pompa jest starsza rotacyjna to sprawdz przewód od kolektora dolotowego do korektora dawki paliwa.


Naprawa maszyn rolniczych i budowlanych
McCormick Case Steyr Jcb Caterpillar itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

pompa jest sterowana elektronicznie nie mechanicznie niestety te silniki były wadliwe na początku produkcji


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes0700    0

wlasnie ze nic nie dymi tylko jak zapali pusci dymek i pozniej juz nic. pompa jest sterowana mechanicznie firma Delphi rotacyjna.Turbo jest proste bez zadnych czujnikow i smiga slychac jego dzwiek nie ma luzow oleju nie beirze podczas pracy juz naprawde brak pomyslu gdzie szukac przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikrol    6

Chłodnice z przodu pod maska nie są zabite kurzem lub jakimś brudem? Wkład filtra powietrza może być brudny. poziam chłodziwa?

Sam osobiście miałem sytuacje, że nawciągało syfu miedzy chłodnice odrazu mocy mniej i wyższa temp, po przedmuchaniu całkiem inna praca była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes0700    0

Juz usterka zostala naprawiona. Przyjechali chlopaki z przywór i ustawili na pompie wtryskowej cisnienie z turbiny jakie idzie na cylindry i teraz calkiem inna praca przez caly dzien smiga jednakowa moca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arturkkk
      Witam. Mam pytanie związane z typem silnika d206 a d239 jakie są różnice w tych typach? Czy mają tą samą głowicę
    • Przez piotrszkaluba
      Witam problem z przyduszaniem silnika przy zmianie z 3 połówki na 4 i 2 połówki na 1 ale w górę od 1 do 3 jest ok a na 4 już delikatnie przydusi .Nic się nie ślizga na żadnym półbiegu. Czy ktoś już to przerabiał taki problem?
    • Przez Slawek233
      Witam, od jakiegoś czasu męczę się z problemem zmiany zakresów w mccormick xtx165. Mianowicie, jak raz włączę ciągnik to mam tylko zakres 1 z wszystkimi półbiegami, innym razem tylko zakres 2 z wszystkimi półbiegami, lub 3  z wszystkimi półbiegami. Po dłuższej pracy w polu nagle wracają wszystkie zakresy. Przy kolejnym odpalaniu ciągnika peonownie zostaje z jedenym z zakresów od jeden do trzy wraz z półbiegami beż możliwości zmiany zakresów. Proszę o pomoc co to może być.  
    • Przez Remarian
      Witam
      Poszukuję schematu elektrycznego klimatyzacji do McCORMICK G Max135. Traktor był rozpoławiany, po złożeniu wszystkiego i nabiciu klimatyzacji niestety klima już nie wystartowała. Pobieżna diagnoza wskazuje na problem z elektryką.
    • Przez Szwagier99
      Witam posiadam Mccormick mtx 135 , 2009r po włączeniu rewersu do tyłu podnośnik podnosi ramiona. Jak to wyłączyć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj