Skocz do zawartości
prezes0700

mccormick mtx 125

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
prezes0700    0

Witam wszystkich. Mam problem ze swoim kornikiem posiadam mccormicka MTX 125 silnik perkinsa 117 koni i problem jest taki ze jak silnik nagrzeje sie to traci znacznie moc zacina sie i ciezko sie nim pracuje .Zjawisko to czesto ma miejsce w godzinach najwiekszej tempertatury powiedzmy od 13 do 18. Serwis juz mi pompe wtryskowa ruszal wtryskiwacze naprawial i dalej tej usterki nie moga usunac juz chlopaki nie maja pomyslu co to moze byc wieczorami i rano ciagnik pieknie smiga po poludniu nie ma czym jechac pomocy

pitru    0

Jeżeli to nowszy model, to proponuję sprawdzić czujnik doładowania i ciśnienia atmosferycznego,

może źle dobiera dawkę powietrza przy wysokiej temperaturze. Ja bym szedł w tym kierunku.

Dymi? Jeżeli pompa jest starsza rotacyjna to sprawdz przewód od kolektora dolotowego do korektora dawki paliwa.

Wiadomość z agroFakt.pl

prezes0700    0

wlasnie ze nic nie dymi tylko jak zapali pusci dymek i pozniej juz nic. pompa jest sterowana mechanicznie firma Delphi rotacyjna.Turbo jest proste bez zadnych czujnikow i smiga slychac jego dzwiek nie ma luzow oleju nie beirze podczas pracy juz naprawde brak pomyslu gdzie szukac przyczyny

kazikrol    5

Chłodnice z przodu pod maska nie są zabite kurzem lub jakimś brudem? Wkład filtra powietrza może być brudny. poziam chłodziwa?

Sam osobiście miałem sytuacje, że nawciągało syfu miedzy chłodnice odrazu mocy mniej i wyższa temp, po przedmuchaniu całkiem inna praca była.

prezes0700    0

Juz usterka zostala naprawiona. Przyjechali chlopaki z przywór i ustawili na pompie wtryskowej cisnienie z turbiny jakie idzie na cylindry i teraz calkiem inna praca przez caly dzien smiga jednakowa moca.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się