Zaloguj się, aby obserwować  
bobster2

układ instalacji elektrycznej w sieczkarni 5820

Polecane posty

bobster2    0

Witam.Interesuje mnie układ instalacji elektrycznej w sieczkarni typu 5820.Jeżeli ktoś posiada wiedze na temat układu to prosze o wpisy jak i również kontakt e-mailem andrzejrzonca@wp.pl.Może ktoś posiada schemat począwszy od biezpieczników(gdzie sie znajdują,i jakie stosowac Amperomieże dla poszczególnych połączeń,oraz opis kolejnością połączeń.Najbarzej interesuje mnie układ połączenia detektora(wykrywacza metali),począwszy od bezpieczników aż po wyłącznik napędu.Za pomocą jakiego urządzenia można sprawdzic sprawność wykrywacza,jeśli ktoś posiada wiedze na temat prądu jaki jest zastosowany,oraz krótką charakterystyke działania tegoż urządzenia.Za wszystkie wiadomośći,zdiecia,opisy itd Bardzo dziękuje.

 

Jeżeli ktoś posiada spalony lub uszkodzony detektor,to jestem zainteresowany kupnem do celów doświadczalnych.

Edytowano przez bobster2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobster2    0

Może ktoś posiada zdjecia swojej sieczkarni,chodzi o połączenie detektora który jest w bębnie,bo u mnie nic kupy sie nie trzyma,i te dwa przewody od detektora z czym sie łączą i ich funkcja??

 

Dlaczego nie edytujesz, tylko piszesz post pod postem? +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobster2    0

Może ktoś posiada zdjecia swojej sieczkarni,chodzi o połączenie detektora który jest w bębnie,bo u mnie nic kupy sie nie trzyma,i te dwa przewody od detektora z czym sie łączą i ich funkcja??

 

Dlaczego nie edytujesz, tylko piszesz post pod postem? +1 punkt ostrzeżeń

 

jestem użytkownikiem tego forum od nie dawna i nie wiedziałem że to ma takie znaczenie.Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukaszSZCZ999
      witam, czy moze mi ktos wytłumczyc skad w tych mf-ach 32 biegi... co przez co mnozyc zeby tyle wyszło... podajcie mi ile jest biegów głównych, czym zmieniam zółw-zajac i co to jest A i B???
    • Przez dawid11461
      Witam. Problem dotyczy wyświetlacza na desce rozdzielczej. W momencie przekręcenia kluczyka wyświetla się komunikat prog. Po rozebraniu całego licznika zlokalizowałem uszkodzone diody oraz kilka innych elementów elektronicznych i dokonałem ich wymiany, jednak problem nie ustąpił. Dlatego zwracam się z prośbą do Was czy ktoś wie co oznacza ten komunikat? Czy trzeba po prostu na nowo przeprogramować licznik? Czy ktoś z forumowiczów dysponuje jakimkolwiek schematem elektryki do deutz-a jak w temacie lub serwisówką i byłby chętny się podzielić. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
       
       
    • Przez za_fir
      Witam, potrzebuję schemat hydrauliczny układu hamulcowego manitou mlt731 LSU turbo. Maszyna jest z 2005r.
      Pozdrawiam. 
    • Przez Kubek95
      Witam. Piszę tutaj ponieważ mam problem, jakiś czas temu kupiłem John Deere 3140 z uszkodzonym pierwszym biegiem. Ciągnik rozebralem, poskładałem, wszystko działa, oprócz elektryki, po zdjęciu kabiny i ponownym jej założeniu nie działa mi teraz odpalanie Jelonka z starteru. Kluczyk jak przekręce to kontrolki się świeca, przekręcam starter to kontrolki gasną, a rozrusznik nawet się nie odezwie. Na krótko rozrusznik kręci jak szalony i ciągnik bez problemu odpala. Teraz moje pytanie, czy ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej do tego ciągnika, ewentualnie samej tej kostki przy kabinie (kabina sg2) żeby jakoś spróbować odszukać po kablach problemu, albo poprowadzić nowa instalacje? Bardzo bym prosił o pomoc bo bez jakiegokolwiek schematu będzie ciężko zacząć cokolwiek, a tak to zawsze jest jakiś punkt zaczepienia. 
      Pozdrawiam 
       
    • Przez patrykdabek2000
      Zna może ktoś dokładny układ biegów w skrzyni przekładniowej w ciagniku Fortschritt zt323?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj