Zaloguj się, aby obserwować  
Zetix

Butla sprężarkowa

Polecane posty

Zetix    42

Witam ! Posiadam zetora 12011 i chciałbym się zapytać ,gdzie w 12 jest montowana ta butla na powietrze jak sprężarka chodzi . Mam sprężarkę zamocowaną ,lecz wyjście mam bez węża ( nie mam butli) Chodzi mi tutaj o butlę do hamulców np przyczep ,albo do pompowania kół ;)

Edytowano przez Zetix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

jak siądziesz w ciągniku to przy tylnym prawym kole zaraz przy skrzynce akumulatorowej.

W nowszych ursusach jest nad silnikiem (1934).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetix    42

yhym ,ale jak się do niej dostać ? I jeszce pyt. http://photos01.otomoto.pl/photos/original/A2/52/A25276_1.jpg Te lewe wyjście mam podłączone pod filtr na przodzie ,a drugie jest luzem bez niczego. Dodam że nie mam paska na sprężarce ,to jak mam sprawdzić czy wg ta butla jest? Byłem pod ciągnikiem i nic takiego tam nie widzę . Trzeba coś od środka wykęcić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

butle widać jak się schylisz. Nic nie rozbierasz.

Te drugie wyjście właśnie idzie na instalacje pneumatyczną (podejrzewam że oprócz sprężarki masz wszystko zdemontowane).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetix    42

Jak się schyle pod prawe koło ciągnika ? (Czyli rozważamy że po prostu nie mam tej butli ? )

 

PS: Mógłbyś gdzieś zaznaczyc na jakimś (12) z googla albo gdzieś gdzie ta butla się znajduję ,bo ja już się pogubiłem. ;/

Ps 2 : Czy butla podeszła by z c360 ?

PS 3 : Na tylnych wyjściach (hydrualicznych) mam jedno wyjście okrągłe do przyczep ,co mam z tym zrobić ?

Edytowano przez Zetix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Od C-360 spokojnie się nada bo to jest taka sama butla.

Edytowano przez Grabcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetix    42

Mam na tyle dwie złączki od hydrauliki (np do talerzówki) i jedno zaślepione ,wychodzi ono z tego wyłączacza pompy za siedzeniem . Myślałem ,że to od hamulców jest ta złączka okrągła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karol259
      Witam,
      Po remoncie ciągnika zamontowałem i odpowietrzyłem hamulce i pojawił się problem.
      Kiedy hamuję jedną stroną, na pedale jest opór. Kiedy wcisnę hamulec drugiej strony, po pierwszym wciśnięciu wpada na maxa, za drugim wciśnięciem łapie opór, a za trzecim jest należyty opór. Kiedy wcisnę po raz kolejny pierwszy hamulec, ten wpada na maxa i potem dopiero łapie opór.
      Czy to jest normalne czy należy coś z tym zrobić?
      Pozdrawiam 
    • Przez Giegor
      Witam
      Mam problem z hamulcami w Proximie cały czas się zapowietrzają, pochodzą 2-3dni i znowu trzeba odpowietrzać.
      Gdzie szukać przyczyny czy w wyrównywaczu czy w zaworze za zbirnikiem paliwa?
      Bardzo proszę o pomoc
       
       
    • Przez PawelK198719
      Witam,
      posiadam ciągnik ZTS 10245 który fabrycznie nie posiada układu  pneumatycznego jak również hamulców hydraulicznych, w miejscu sprężarki była zamontowana sprężarka od klimatyzacji. Hamulce do przyczep są mi potrzebne w tym ciągniku i pytanie  czy ktoś montował taki układ do ciągników ZTS? Będę wdzięczy za pomoc.
    • Przez MarcinZetor8011
      Witam, zetora mam 8011 i od jakiegoś czasu zacinają mi się hamulce, blokują, i nie mogę ruszyć ani do przodu ani do tyłu, co sie dzieje? Jak to naprawić? Proszę o pomoc. : unsure:
    • Przez Zetix
      Cześć!

      W moim zetorze 12011 którego mam (Od teraz) do transportu brakuje instalacji pnemuatycznej. Tzn mam sprężarkę i jest ona sprawna, ale brak butli zaworów itp - jakiś przewód z prawej strony zaślepiony też jest. Zegar od pneumatyki stanął na 1atm czyli kiedyś pewnie było

      Panowie pytanie teraz, dużo zabawy z przywróceniem układu, czy nie zawracać sobie gitary? Zetor ma dobre hamulce, ale przy dwóch przyczepach pszenicy niestety hamowanie to śmierć w oczach
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj