Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez krzysiek0730
      Cześć, proszę o opinie który wybrać ciągnik, Zetor Proxima 80 HS czy Case Farmall 85A? Ma być to ciągnik pomocniczy, który będzie pracował z turem, w jednym i drugim ma być rewers elektrohydrauliczny. Case z turem kosztuje 176000 brutto a Zetor Proxima 80 HS kosztuje 185000 brutto. Moje gospodarstwo to 50 ha. Klasa ziemi od 4 do 6. 
    • Przez kitowiak
      Witam, otóż mam problem w zetorze 5211 z halogenami, a głównie z jednym (od strony komina). po włączeniu jeden świeci, a drugi już nie, probówka sprawdzałem prąd dochodzi, masa jest, na kilku żarówkach sprawdzałem i problem się powtarza, styki są w porządku w kostce sprawdzałem na 'krótko' wiec teraz pytanie co może być przyczyną nie święcenia jednego halogenu skoro przepływa przez niego prąd ? Wina cewki w przekaźniki ? prąd w tej lampie jest mniejszy. Proszę o jakieś rady :)
    • Przez Karas1895
      Witam, 
      Jestem posiadaczem w/w Zetora od prawie 10 lat. (10540 97')
      Zaraz po kupnie miał siły bardzo duzo, ale czy miał ciężko czy lekko nieregularnie dymił. Wyjęliśmy wtedy pompę i wtryski. Okazało się że końcówki wtryskiwaczy były od jakiejś tatry, ktore zostały wymienione  na zetoroskie, a pompa została rzekomo zregenerowana. 
      Od tamtej pory traktor palił jak u330... A siły miał tyle co nic. Że to ciągnik który pracuje w siewce, opryskiwaczu olewalem jego brak mocy aż do zeszłego roku. Postanowiłem spróbować trochę dodać mu dawki. Samemu. Teraz na starcie nie ma mocy , ale gdy łapie obroty prawie najwyższe, nie schodził mi z obrotów z HL pełna liści w momencie gdy koła szły włokiem.
      Rozmawiałem z sąsiadem który ma takiego samego od nowości. Mówi że dopóki nie zregenerował mu wszystkiego niedawno tak traktor stracił totalnie moc. Wyjmował pompę 6 razy przez ostatni rok i mówi że sie poddaje. Nikt nie potrafi u nas w Ciechanowie mu jej tak zrobić by znowu odzyskać moc. 
      Gdzie będą potrafili mi zrobić tak pompę by odzyskać dawną świetność tego Zetora? 
      Dzieki,
      Pozdrawiam,
      Robert

• Przez TypowyJanusz
      Witam. Czy może ktoś z Panów wie jakim lakierem (chodzi mi tu o symbol np.: "RAL0000") malowane są felgi w ZETOR PROXIMA 2010 rok?
    • Przez Piwo111
      Witajcie , dziś ogladalem zetora proxime 8441. Silnikowo niby wszystko dobrze , jednak troche odmą leci lekkk dymek. Dodatkowo ma odciętą jedną rurke od hamulca. Okazuje sie , ze caly pedal hamulca jest twardy i nie ma w ogolw hamulcow. Czym mogloby byc spowodowane ? Handlarz odkupil od rolnika i nie wie co tam sie dzialo czy zablokowalo mu czy jak. Teraz dopiero wyczytalem , ze moglem rozpiac pedal hamulca i sprawdzic pojedynczo, jednak o tym zapomnialem. Czy jezeli odetnie sie ta rurke to pedal bedzie twardy ? Oraz jakie koszty w przyblizeniu beda ? Z gory dzieki