Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcin255

mf 255 szarpie kołem przy ruszaniu

Polecane posty

marcin255    0

Witam Wszystkich.

Od jakiegoś czasu przy ruszaniu na biegach szosowych łącznie ze wstecznym pojawiło sie szarpanie kołem z regóły prawym. Efekt jest najbardziej widoczny jeśli puszcza sie sprzęgło powoli. Proszę o informacje jaka może być przyczyna, może ktoś miał podobny problem. Jak temu zaradzić.

Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

simson2812    364

popieram przedmówców mi też się tak wydaje

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

marcin255    0

Sprzęgło mam założone nowe oryginalne obie tarcze, zrobione jest może 50mth. Może wymaga regulacji.

kris14    261

A masz lekki luz na pedale sprzęgła? A jak działa drugi stopień?

Tomek9a1    5

Możliwe ze masz kosz satelitów wytarty i ma dużo luzu u mnie też tak było. Ale po pewnym czasie frez całkowicie sie starł i ciągnik staną

marcin255    0

Tak mam luz delikany na pedale sprzęgła a jeśłi chodzi o drugi stopień to bierze bardzo nisko .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zenas
      Witam
      Może ktoś w łatwy i prosty sposób wyjaśni jak podłączyć hydraulikę TUR 2 do ciągnika, tzn gdzie podłączyć zasilanie to wiem, ale gdzie powrót oleju z ładowacza? jedno wolne miejsce które widzę jest zajęte, ta fotka poniżej pokazuje złe podłączenie.

• Przez AdrKoz74238
      Witam mam pytanie dotyczące skrzyni w mf 590 czy da sie włożyć skrzynie mechaniczną od innego modelu ciągnika? A jak sie da to jaki jest tego koszt? 
    • Przez marcin1994
      Od pewnego czasu zaobserwowałem że w moim fergusonie słabnie udźwig. W czasie podnoszenia narzędzia lekkich typu brony nie ale już cięzszych tj. pług czy bądź agregat. W kabinie ciągnika słuchać jakby w środku gdzieś olej przelatywał nie wiem jak ten dzwięk opisać dokładnie(szum).Zbiegiem czasu coraz gorzej podnosi nie wiem co może być przyczyną.Jeżeli ktoś miał taki przypadek prosze o udzielenie pomocy.
    • Przez sipma123
      Witam!
      Mam pytanie do posiadaczy mf 255 mój massey jest z 1986r i nigdy nie przeciekal choć roboty użył dużo u siebie i na usługach.Zauważyłem ze wycieka mu olej z bagnetu (miernika oleju) jak zdejme bagnet i dam gazu to chlapie mi olejem, nie wiem zbytnio co zrobic ponieważ nigdy nie było w nim nic rozkrecane.Zdarzyło wam się może coś podobnego????
    • Przez AdrKoz74238
      Witam mam problem ze wzmacniaczem momentu w MF 590 ponieważ kiedy przełączam na zająca to ciągnik jest cały czas na żółwiu.Coś źlę robie czy poprostu wzacniacz jest uszkodzony? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.