celeronik

JD 975, 10xx i inne

Polecane posty

wygibas    3

wepnij zegar na sekcje i zobacz jakie ciśnienie. Stawiam na zawor na wejściu do rozdzielacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    32

Witam, posiadam jd 965 i planujemy wymienić noże w sieczkarni słomy. czy po wymianie trzeba ją wyważać  ? Jakie Noże polecacie ?

Edytowano przez rafto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz25    66

Założyłem nacinane do 1065, nowy pas, wysunięte na maxa i dalej slamo tnie ? jakieś pomysły? temat rozdzielacza nadal nie rozwiązany 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neveragain    136

Czołem. W 11stce nie działa prędkosciomierz, pozostałe funkcje działają. Jak sprawdzic czujnik prędkosci i który to jest na skrzyni?

Kolejna sprawa licznik motogodzin nie działa. Na jakiej zasadzie on działa? dostaje 12v po odpaleniu silnika i wtedy liczy? Jak go zdiagnozować? 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Witam , puka mi kosz sitowy na pełnych obrotach , jak popuszczę delikatnie obroty to przestaje, jak dam na max znów zaczyna , pod koniec poprzedniego sezonu rozleciały mi się przez to sita. Sita zrobione nowe tylko musze pozbyć się tego pukania bo rozerwie kolejne sita. Wymieniłem wszystkie gumy i był spokój na pół dnia , ułożyły się i znów puka , pod tylne wieszaki podłożyłem płaskownik 5mm żeby go podnieść trochę to było dobrze kilka dni i znów zaczęło pukać. Jakieś pomysły ? Gdzie to może uderzać i jak to naprawić ? 

 

Kombajn John Deere 1075, kosze nim 5ty sezon , cały czas było wszystko dobrze , pod koniec zeszłego sezonu zaczęła się akcja z tym pukaniem 

Edytowano przez zdzichu124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz25    66

wałek napędu podsiewacza, ale śruby do których przykręca się podsiewacz na tym walku. Szukam sita Górnego do jd 1065. Oraz mam problem z hederem ślimak słabo wciąga materiał, opuszczony na maxa do podłogi, palce niby poprawnie ustawione , miał ktoś podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Ale co śruby ? Rzeczywiście śruby zakładałem nowe , sugerujesz że mogą być za długie lub odwrotnie założone ? One mogą pukać ? Na wałku od środka są trzy obejmy z gumami , każda z nich na dwie śruby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

a odkręcałeś te gumy? bo u mnie w tej gumie był wałek pęknięty i stukało. w tym modelu te wałki były wadliwe i pękały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz25    66

U mnie w 1065 podsiewacz do walka przykrecany na śruby, i one były luźne, przez co pękł wałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu3512    10

Witam, w poprzednim sezonie zerwał mi się pas sieczkarni. czy mógłby któryś z was podesłać zdjęcie jak on przechodzi przez poszczególne koła, A W szczególności jak przez napinacz, ponieważ nie mogę dojść do ładu że swoim pasem. mój kombajn to 1075, ale od innych modeli może być układ pasa taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

Panie katalog i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Mam problem z jd 1065. Mianowicie w tamtym sezonie zaczął sie grzać silnik. Wymieniłem płyn i wyrzuciłem termostaty ale niewiele to pomogło.myślę nad dołożeniem chłodnicy oleju. Chce ją założyć na powrocie oleju z turbiny. Myślałem nad chłodnica oleju z ursusa 1224 z wentylatorem. Sęk w tym że ten powrót z turbiny to dość cienki przewodzik i pewnie zbyt wiele oleju tam nie przepływa. Jak myślicie dużo to może pomóc w chłodzeniu silnika? Może ktoś robił inne przeróbki układu chłodzenia. Proszę o porade.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiu3512    10

Panie

izydor6280 napisał:

Panie katalog i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie Panie jakbym miał to bym nie pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
3 godziny temu, Szron88 napisał:

Mam problem z jd 1065. Mianowicie w tamtym sezonie zaczął sie grzać silnik. Wymieniłem płyn i wyrzuciłem termostaty ale niewiele to pomogło.myślę nad dołożeniem chłodnicy oleju. Chce ją założyć na powrocie oleju z turbiny. Myślałem nad chłodnica oleju z ursusa 1224 z wentylatorem. Sęk w tym że ten powrót z turbiny to dość cienki przewodzik i pewnie zbyt wiele oleju tam nie przepływa. Jak myślicie dużo to może pomóc w chłodzeniu silnika? Może ktoś robił inne przeróbki układu chłodzenia. Proszę o porade.

Pozdrawiam.

Te silniki raczej mają chłodnicę oleju  silnikowego . Wkręca się w nią filtr oleju silnikowego , jest to wymiennik: płyn chłodniczy - olej .

2 godziny temu, stasiu3512 napisał:

Panie

 

https://partscatalog.deere.com/jdrc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150
21 godzin temu, stasiu3512 napisał:

Panie

 

katalog online dostępny bez problemu, a dostęp do internetu widzę że masz


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykjd    11

Panowie zauważyłem że w zbiorniczku od układu hamulcowego i sprzegla obok kabiny jest mało płynu/oleju co tam powinno być zalane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150

to co napisane na korku, zapewne będzie to dot 3 lub 4


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beni226    0

Witam, JD975 mam problem z wolnym opuszczaniem hedera. Ma ktos wiedze co może byc nie tak?podnoszenie działa jak należy natomiast opuszczajac opuszcza się bardzo powoli. Wie ktoś może czy są jakieś dławiki w rozdzielaczu hudraulicznym albo jakas inna przyczyna tej usterki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wymieniał ktoś tarcze sprzęgłowa w 1075?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj