Skocz do zawartości
mlodyy18

czy potrzebne zezwolenie?

Polecane posty

mlodyy18    1

witam

Czy orientuje sie moze ktos czy podczas przerobki czesci stodoly na boksy dla bykow wraz ze stropem jest potrzebne jakies budowlane zezwolenie?

pasiu66    17

A wie ktoś czy jest potrzebne na budowę komina zewnętrznego? Konkretnie chodzi o system kominowy skladający się z bloczków i przy okazji macie może jakieś doświadczenia z takimi systemami? Jakiej firmy polecacie?

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad82    50

Jak masz dobrych sąsiadow to nie potrzebne,kto to bedzie sprawdzał co tam było....poco biurokratom kase nabijać....

kupie silos na pasze!!!!

Sadek    534

Jak koledzy piszą wszystko jest zależne od 2 czynników:

- gdzie mieszkasz

- z kim mieszkasz po sąsiedzku.

Nie wiem czy się nie zmieniło ale przerabiając budynek na inwentarski była ulga w podatku ale wtedy potrzebne są dokumenty.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

daron64    416

Wszelkie zmiany konstrukcyjne w budynku-niestety na pozwolenie, czyli spore koszta i jeszcze wiecej papierkow. Komin to samo.

W praktyce, jak nikt nie doniesie to nic nie jest potrzebne. U nas w gminie byly juz sytuacje, ze na sasiada do nadzoru donosili, bo dostawil wlasnie komin na zewnatrz. Jak przebudowe robisz wewnatrz budynku to raczej bym odpuscil te wszystkie papierki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Agrolat
      Witam Przymierzam się do stawiania garażu blaszanego o wymiarach 9x7. Potrzebował bym namiarów na firmę która wykona ten budynek solidnie. Woj.Lubelskie
    • Przez Tatara
      Mam takie pytanie. Mam 17 lat czy rodzice mogą przepisać na mnie pole?
    • Przez simpleNICKpl
      Witam. Planujemy wykonać płot wokół chlewni tak aby spełniał wymogi bioasekuracji. Moje pytanie jest takie: Z czego płot może być wykonany? Musi być zrobiony z betonu? Pozdrawiam
    • Przez kacper9540
      witam spaliła mi się obora i garaż chciałem się zapytać ile mogę dostać zapomogi od gminy itp.
      a jeszcze wzór podania
    • Przez 840719
      Witam,
      mam pytanie odnośnie zakupu ziemi i założenie siedliska. 
      Mam 34 lata, urodziłam się na wsi więc "klimat wiejski" nie jest mi obcy. 
      Po liceum przeniosłam się do większego miasta i zaczęłam studiowanie (kierunek nie związany z rolnictwem).
      Studia skończone, jest wykształcenie wyższe, jest praca, jednak nadal "coś ciągnie" poza miasto. 

Przejrzałam działki rolne i w oko wpadła mi taka o wielkości 65 arów z możliwością podłączenia wody i prądu.
      Według ustawodawcy muszę być "rolnikiem" aby zakupić taką działkę. 
      Czy w takiej sytuacji wystarczy tylko abym posiadała ukończone studia podyplomowe o kierunku rolnictwa (???)
      a przy ewentualnym zakupie sprzedawca zgłosił to do ANRu??

pozdrawiam i dziękuje za pomoc
      Monika

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.