Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zetor1111

Kverneland EG 85 HD- nie osiuje do obrotu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor1111    2

Witam panowie mama taki problem niedawno kupiłem pług w/w i mam problem bo orze na całej szer i za każdym razem jedną sekcją muszę wajchowac żeby cofnąć plug do najmniejszej szer dopiero mogę obracać... Co jest nie tak bo jak siłownik ma większy napór np raz jak zaczepiłem o ziemie przy obrocie pług sie wrócił do najmniejszej szer... cos jest nie tak z ciśnieniem na tej puszcze co tam wchodza przewody i zauważyłem 3 miejsca gdzie można coś regulować. Mam pytanie czy próbowac coś tam regulować i w jaki sposób bo nigdy nie miałem doczynienia z takim pługiem.... a i dodam że cisnienie na ciagniku przy gniazdach hydraulicznych ustawilem najmniejsze. Dziękuje za wszelka doradę ;)

marian20    21

kolego jakim ciągnikiem orzesz tymi pługami? czy poradziłeś sobie z ta awarią? Ja szukam obrotówki z vario do MF 6180 125 KM i nie wiem czy na EG85 lub 100 się porywać czy na starsze modele 16"

zetor1111    2

smiało kupuj ;) nie rozwiazałem tego problemu ale mam już durgi otóż wysadza mi plugi na ostrej glinie a głownie ostatni plug ale regulowałem pług na silowniku iw wgl to troche pomagało i jakoś poorałem ale teraz mysle że to nie mogla byc wina pluga a wina ciagnika.... a łgównie tego regulowania prawego dolnego ramiona nastepnym razem podczepie do innego ciagnika i zobacze jak bd to sżlo i skutek bd miał ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować