• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Baldek
      Witam,chciałbym zakupić pług marki Agro Tom z Pogorzeli model DSH 5 obrotowa na zabezpieczeniu hydraulicznym ,ma ktoś, polecacie???
    • Przez dawidek223
      Witam, zastanawiam się nad kupnem pługa 4 skibowego używanego będzie współpracował z pronarem 82A i czy warty jest on tych pieniędzy ten pług dobry materiał?czy dobrze będzie krył? Kupić ten pług czy dac sobie spokój?
      2000 rok produkcji pługa
      https://www.olx.pl/i2/oferta/plug-unia-grudziadz-4-skibowy-atlas-azurowy-zabezp-sprezynowe-CID757-IDqF1ch.html#:8c28eabfcb
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje poznać opinie osób mających doświadczenie w użytkowaniu Case mx 135, prosiłbym o opinie w kwesti jaki do niego dobrać odpowiedni pług, gleby bielicowe przewaga klasy 3 proszę o podpowiedź.
    • Przez Kris6265
      Witam Wszystkich. Zamierzam kupić pług 3 skibowy obrotowy. Zastanawiam się nad kverneland , lemken lub rabewerk. Nie wiem którego z nich wybrać? ponieważ nigdy nie miałem styczności z ww pługami, więc bardzo proszę o doradę . Jeśli chodzi o odkładnice to  waham się którą wybrać ażurową czy pełną ? W dodatku pługi które  oglądałem były w podobnych cenach a różniły się odkładnicami. Dodam że ziemię mam dosyć ciężkie ale nie wszystkie. No i kwestia siłownika wywrotu pługa , lepszy na jeden wąż czy na dwa?  Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez Radzio86
      Witam. 
      Drodzy forumowicze, powiedzcie mi proszę czy Zetor 7211 bez przedniego napędu poradzi sobie z pługiem zagonowym Kverneland 3 skibowym  16 calowym ? Ziemia mieszana - od ciężkiej gliny po piaski.
      Jestem też ciekawy jak duży pług obrotowy może poradzić taki ciągnik ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.