Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
deere2140

John Deere 2140 problem z instalacją elektryczną .

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
deere2140    21

Witam . Mam problem z moim jelonkiem , a dokładnie z instalacją elektryczną. Od kilku dni przestały działać : światła ,nadmuch, włącznik rozrusznika( tym co się odpala ) , wycieraczki . tylny halogen ... Niby nie jest tego wiele , ale to się robi wkurzające szczególnie z tym rozrusznikiem , bo muszę palić go kabelkiem ... :( Myślałem już żeby wymienić te kostki , które łączą wszystkie kable ... Jak sądzicie czy jak to zrobie znowu będzie wszystko działało ?

Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

deere2140    21

a może bezpieczniki poszły ??

Nie, bezpieczniki sprawdzone ... :/

Wiadomość z agroFakt.pl

deere2140    21

a może bezpieczniki poszły ??

Przyczyną były jednak bezpieczniki , mianowicie gdy wczoraj wyjąłem płytkę było wszystko ok. Dzisiaj jeszcze chciałem je zobaczyć a tam połowa płytki była stopiona i gdy ruszałem nią to iskrzyło ... Nie wiem dlaczego się stopiła , dobrze ją włożyłem , lecz i tak dalej niektóre rzeczy nie działają ...:(

deere2140    21

No gdzieś pewnie jest , tylko muszę poszperać ... Ale chyba i tak będę musiał wymienić te kostki i całą płytkę od bezpieczników ...

4porucznik01    15

płytka to na pewno jest do wymiany jak jest stopiona :D może gdzieś izolacji nie ma na przewodzie wysokiego napięcia idącym do płytki i gdzieś dotyka? lub jest przerwany przewód ?? posprawdzaj wszystkie przewody

deere2140    21

płytka to na pewno jest do wymiany jak jest stopiona :D może gdzieś izolacji nie ma na przewodzie wysokiego napięcia idącym do płytki i gdzieś dotyka? lub jest przerwany przewód ?? posprawdzaj wszystkie przewody

Dobra , jutro sprawdzę bo dzisiaj już nie chce mi się grzebać tam ..

deere2140    21

Dzien Dobry

Mam pytanie czy jd 2140 powinno sie jezdzic na zolwiu czy na zajacu np. w transporcie

Wiesz , to jest twoja sprawa jak .. ale lepiej jechać na zającu bo jest większa prędkość jazdy. Tylko przełączasz go np. w transporcie jak osiągniesz wysoką prędkość obrotową silnika , żeby go nie katować na tym zającu ... A w orce to zależy jakim pługiem orzesz ..

deere2140    21

To mowisz ze lepiej do np. ladowania bel turem jezdzic na polbiegach. Ja wnioskujac z nalepki na moim jd (takiej kolo biegow a dokladniej miedzy biegami a wajchami rodzielacza ) wywnioskowalem ze powinno sie jezdzic na zajacu z tego obrazka

http://www.fotosik.p...5929fd7002.html

3632c35929fd7002m.jpg

Kolego , konstruktorzy JD zrobili ten półbieg , aby go używać , więc możesz go używać jak chcesz , do każdych prac polowych, prac z ładowaczem czołowym...Ja używam ten bieg w każdych , różnorodnych pracach ... jak nazwa mówi bieg przełączany pod obciążeniem...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawel_rawa
      witam mam problem z blukującymi hamulcami w john deere 1640 po zdjeciu i założeniu kabiny zaczęły mi hamować podczas skręcania kołami podczas wciskania pedału również działają wie ktoś co mogło się stać coś źle złożyłem?
    • Przez mati_43
      Witam w moim jd 2140 po wymianie orbitrola podnosnik nie dziala chyba ze skrece kierownice na max to dziala
    • Przez TacerOo
      Witam,
      posiada ktoś schemat elektroniki John deere 2140 ew. czy coś takiego gdzieś dostanę ? Od jakiegoś czasu przestało działać dosłownie wszystko. Mogę jedynie odpalić ciągnik. Brak ładowania, świateł, kontrolek. Prawdopodobnie gdzieś jest spięcie, ale w tonie kabli ciężko się połapać. 
    • Przez Galik
      Czy miał ktoś może problem z wymontowaniem widocznego na zdjęciach elementu który jest na wieloklinie.. Ściągaczem po polaniu WD 40  nie chce się zdjąć.

• Przez Ryjek1238
      Witam.
      Po remoncie hydrauliki w John Deere 2130, a mianowicie po wymianie obydwóch pomp hydrauliki (spowodowane użytkowaniem traktora bez filtra oleju ze zużytymi tarczkami sprzęgła mokrego w skrzyni, przez poprzedniego właściciela), mam problemy z hamulcami. Mianowicie hamulców nie da się odpowietrzyć standardowymi metodami, cały czas z odpowietrzników wydostają się pęcherze powietrza. Czy miał już ktoś taki problem, lub wie jak go rozwiązać? Ponieważ dosyć sporo zainwestowałem w ten sprzęt i kończą mi się pomysły jak rozwiązać ten problem.
      Pozdrawiam
      Tomasz.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.