Skocz do zawartości
Chota

Fotka.pl, Facebook, Nasza-Klasa.pl

Polecane posty

UrsusCzesio    303

Jama na nasza-klasa i na fbl ale fbl to żeby komentować zdjęcia mojej koleżanki ;) mam pytanie czy idzie z fbl skopiować fotke na kompa bo mam zamiar wydrukować sobie jej zdjęcie i powiesić we władku, Bo ze strony od razu to za dużo tuszu

robertbara    57

Mam pytanie, czy można na naszej klasie zrobić zakładkę w znajomych np Agro Foto, bo już zaczynam się gubić.

Mam 140 znajomych, kolejne osoby z AF zapraszają mnie, głupio odmówić ale teraz jak kogoś chcę znaleźć ze znajomych to jest problem :P

zetor5321    1
UWAGA UWAGA!!!

Założyłam konto AF na naszej klasie. Dodawać do znajomych. :D Bo przecież jesteśmy wielką klasą i sporo się dowiadujemy na forum.

Konto założone kilka minut temu wiec jeszcze nie wygląda tak jak być powinno, ale juto sie wszystko zmieni, bo dzisiaj nie mam za dużo czasu. :P

http://nasza-klasa.pl/profile/6974922

dopisujcie się do konta AF

quercus    6
Mam pytanie, czy można na naszej klasie zrobić zakładkę w znajomych np Agro Foto, bo już zaczynam się gubić.

Mam 140 znajomych, kolejne osoby z AF zapraszają mnie, głupio odmówić ale teraz jak kogoś chcę znaleźć ze znajomych to jest problem :P

No ja też chciałem podzielić między tych co znam w realu i tych co z neta ale chyba nie da się... :D

Trafik    0

www.rafik92.grono.net kumple z AF zapraszajcie mnie :P

fotka.pl nie mam :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się