Chota

Fotka.pl, Facebook, Nasza-Klasa.pl

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Jama na nasza-klasa i na fbl ale fbl to żeby komentować zdjęcia mojej koleżanki ;) mam pytanie czy idzie z fbl skopiować fotke na kompa bo mam zamiar wydrukować sobie jej zdjęcie i powiesić we władku, Bo ze strony od razu to za dużo tuszu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się. Zrób print screan, wrzuć do painta. Wytnij zdjęcie i wydrukuj.

 

 

btw. Marcin Marchlewski - n-k.


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Mam pytanie, czy można na naszej klasie zrobić zakładkę w znajomych np Agro Foto, bo już zaczynam się gubić.

Mam 140 znajomych, kolejne osoby z AF zapraszają mnie, głupio odmówić ale teraz jak kogoś chcę znaleźć ze znajomych to jest problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1
UWAGA UWAGA!!!

 

Założyłam konto AF na naszej klasie. Dodawać do znajomych. :D Bo przecież jesteśmy wielką klasą i sporo się dowiadujemy na forum.

 

Konto założone kilka minut temu wiec jeszcze nie wygląda tak jak być powinno, ale juto sie wszystko zmieni, bo dzisiaj nie mam za dużo czasu. :P

 

 

http://nasza-klasa.pl/profile/6974922

 

 

dopisujcie się do konta AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Mam pytanie, czy można na naszej klasie zrobić zakładkę w znajomych np Agro Foto, bo już zaczynam się gubić.

Mam 140 znajomych, kolejne osoby z AF zapraszają mnie, głupio odmówić ale teraz jak kogoś chcę znaleźć ze znajomych to jest problem :P

 

No ja też chciałem podzielić między tych co znam w realu i tych co z neta ale chyba nie da się... :D


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ah bo ta nasza-klasa to jest tak niedorobiona, nie ma to jak AF to jest dopracowana stronka


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafik    0

www.rafik92.grono.net kumple z AF zapraszajcie mnie :P

fotka.pl nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj