Chota

Fotka.pl, Facebook, Nasza-Klasa.pl

Polecane posty

andrzej2110    535

mój profil na nasze klasie ale nie ma tam fotki bo skaner nie wytrzymał :rolleyes: http://nasza-klasa.pl/profile/3651193


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Powysyłałem wam zaproszenia :rolleyes:


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a może założymy profili Agrofoto???


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

najpierw szukałem pod hasłem agrofoto, potem agro foto i nie znalazłem więc dałem propozycje. dopiero zacząłem czytać nowe wpisy w temacie :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

A co trzeba zrobić żeby oglądać te wasze fotki? Trzeba sie zarejstrować ?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Tak trzeba sie zalogować jak sie nie ma konta to zarejestrować ;P

 

A kto to Ola Jabłońska ona jest z AF?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ola to 360P

 

PS mamy takie same nazwiska:D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Myślałem że to twoja siostra :rolleyes:


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie. Moja siostra ma na imię Aneta.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jak pierwszy raz go zobaczyłem to też mi sie kojarzył ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Odpowiedź to pytania w temacie.

 

Na Fotka.pl jestem ale dawno nie zaglądałem i możliwe że moje konto jest nieaktualne.

 

Photoblog.pl jest dla mnie nie znane.

 

Na sam koniec zostawiłem sobie do skomentowania NaszaKlasa.pl. Otoż jak można być na tym portalu nie kończąc nawet liceum !!! Stworzono po to ten serwis by ludzie ktorzy dawno skończyli szkołę mogli sie po prostu łatwiej odnaleźć. I jak widać nie koniecznie wszyscy akurat to zaraz zrobili, bo nie każdy ma na to czas. A spotkania policealne czy absolwentów wyższych szkoł nie organizuje sie po roku od zakończenia, najczęściej po przeszło 10 i więcej latach. Wtedu następuje chwila zastanowienia i szukamy czasu by znaleźć naszych dawnych znajomych. Słyszę że codziennie na serwis zapisuje sie tysiące osob i serwery nad tym nie nadążają - to może lepiej sprawdzić kto się tam zapisuje - osoby pełno uprawnione do korzystania czy niekiedy jeszcze dzieciaki niemające co zrobić z wolnym czasem. Skończę jednym zdaniem - Nie jestem przeciwny ale warunki mi nie odpowiadają.


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja osobiście znalazłem swoją klasę z podstawówki. Po skończeniu tej szkoły kontakt się urwał z większością. A teraz po kilku latach odnalazłem swoje koleżanki i kolegów. Większość z nich porozjeżdżała się na świecie. Terach chodzę do 1 klasy technikum i jestem tam zarejestrowany we wszystkich szkołach których byłem.

 

 

Ja też nie zrozumiem jak dzieciaki o chodzą do 2 czy tam 3 klasy i już mają konto żeby się odnaleźć za XX lat. Bez przesady.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj