Skocz do zawartości
grzegorz132

Wysłodki- koszta

Polecane posty

Stachux    6

Cukrownia musi mieć na czymś zarobek oprócz cukru a wysłodki to dość pożądany towar ja mam cukrownie 10km od miejsca zamieszkania ale na wolny rynek nie dostaniesz kupić a plantatorzy którzy nie potrzebują wysłodka mają swoich stałych odbiorców i chcąc czy nie muszę brać z innej cukrowni a w Świdnicy i tak jest tanio w porównaniu ze Strzelinem i Głogowem....

marzencia    6

miroM1984 on nazywa się Wilk. dzwoń do niego bo on wozi mojej ciotce, a do mnie młóto. Z tego co wiem narazie jej nie przywiózł ale możesz pytać

A jak nie to na prv dam Ci namiar do tego z Kazimierzy

Wiadomość z agroFakt.pl

Romcio    0

ignas5340 dzięki za to PANOWIE. ;) W Ropczycach podobno nie wpuszczają innego pojazdu niż patelnia, więc składy biorą od rolników z placu i wtedy jest 80,-. Ja już 4 rok biorę od rolnika, transport zapewniony, dopłacam tylko różnicę 30km. A cena wysłodka bardzo różna w zeszłym roku 2,5,- a w tym mało buraka i 4,-

Witam,

a czy mogłabyś podpowiedzieć, gdzie w małopolskim można kupić wysłodki suche lub mokre <bardziej zależy mi na suchych.

dziękuję za pomoc

marzencia    6

Co do suchych to muszę sąsiada zapytać bo on suche kupuje. A mokre to teraz po kampanii to jedynie może jakiś pośrednik mieć, ale jakość będzie licha.

michalcium    0

jak wysłodki mokre to tylko w rękawie ja mam buraki i cukrownia dla mnie wysłodki bedzie miała zawsze w tym roku pierwszy raz brałem w rękaw no i powiem wam ze pasza naprawde mnie miło zaskoczyła mleko poszło sporo w górę ok 3 l krowa dała więcej no i w rękawie zero strat nawet grama nie wyrzuciłem tylko te mrozy ;[ ;[no pierwszy raz brałem tylko 2 tiry to z usługą i transportem zapłaciłem 5000zł według mnie to bardzo tanio jak miałem za suche płacić po 1200zł za tone to miałbym 4 palety i moment i by poszły a mokre to pasza objętościowa w tym roku biore 7-8 tirów równiez w rękaw :D :D

dawid464    12

witam wie ktoś ile kosztują wysłodki buraczane (jedno auto ok 24ton)???

czy ktoś zna kto wozi wysłodki w woj. opolskim??

andrew3011    3

Ja kupuje od plantatora i płace mu za tonę (w tamtym roku było 20zł za tonę) i przywożą mi wtedy kiedy mu zabierają buraki , a za transport nic nie płacę B)

Gość peres100   
Gość peres100

wie ktos ile kosztuja mokre wyslodki w cukrowni w MALBORKU?

Gość peres100   
Gość peres100

.

Edytowano przez peres100

Alio    61

Ja mam w lubelskim ok 200 ton. Cena na ten rok nie znana. W tamtym roku było 16 zł/t

Meg5    344

Witam . Chciałabym zakupić transport (25-30 ton )wysłodków mokrych . Czy z ktoś z Państwa ma może jakiś namiary ,gdzie bym mogła takie coś kupić (razem z transportem ) na terenie woj . kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego . Z wszelkie informację z góry dziękuje . :)

Adamcfc    1

Witam też by mi się przydał jakiś kontakt jeśli chodzi o wysłodki mokre z terenu mazowieckiego...najlepiej by było bezpośrednio z cukrownii lecz czy jakaś z mazowieckiego sprzeda po przestępnej cenie ?

Gość peres100   
Gość peres100

ja tez kupil bym wyslodki mokre woj pomorskie, najlepiej Malbork. Jak ktos ma to pisac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się