• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez dawid1983
      Witam nie będąc rolnikiem wujek że swojego pola wydzielil mi działkę o powierzchni 20 arow w darowiźnie,i moje pytanie czy mogę ją przekształcić w budowlana a ziemia jest klasy 4,w pobliżu są zabudowania media iprad blisko do przyłączenia

• Przez sznajdik
      Jak w temacie wie ktoś jak fachowo ustawić prawidłowy kąt wtrysku tu akurat mf 3060
    • Przez dawid1983
      witam mam pytanie za pare dni bede rozpolawial swojego mf -a ,mam wyciek na wysprzegliku jakiej firmy polecacie zestaw naprawczy czy raczej dac do regeneracj
    • Przez Bogdan9211
      Witam
      kupilem ostatnio mf3630 i do tego chwytak lesny z wlasnym rozdzielaczem i tu pojawia sie prosba
      czy moglby ktos podpowiedziec mi jak podpiac/jaka wajche przestawic zeby byl caly czas olej podany na rozdzielacz w tym chwytaku?
      cos podobna sprawa jak podpiecie zamiatarki(ona tez ma silnik hydr)- szukalem po internecie ale nie moge odgrzebac tego nigdzie-moze zle wpisuje-jak to sie bedzie fachowo nazywac?
      pierwszy raz mam taki traktorek i niewiem co do czego sluzy, a ksiazka "instrukcja napraw" dojdzie mi dopiero za pare dni (kupilem w internecie i wiadomo ze przesylka trwa)
      i jeszcze takie pytanie czy znacie moze wartosc cisnienia na zaworze przeciazeniowym w tym ciagniku?? chcialbym aby byly podobne w ciagniku i w chwytaku

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.