Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KrzysztofMech5
      Witam
      mam problem z hydrauliką w prasie sipma z279 Farma 1 rok99 ogólnie chodzi o to ze gdy podnosze klape ładnie, płynnie idzie do góry lecz gdy zacznę ją opuszczać zaczyna się skosować i widac ze raz opusci sie jedna strona raz druga tak jakby się cos przycinało i tak cały czas się dzieje naprzemiennie az cała prasa się trzęsie dopuki nie opusci się do konca mieliscie taki przypadek bardzo proszę o pomoc z góry dzięki
    • Przez chrap17
      Witam wszystkich. Moim pytaniem jest to ze podczas rozładunku beli, łacuchy w komoze nadal się kręcą i tu moje pytanie czy tak jest prawidłowo?? czy powinny być wtedy zatrzymane?
      przas SIPMA 569/1 farma 2002r prosze o opdpowiedz
    • Przez jozef3
      Mam prośbę jeśli ktoś posiada lub posiadał prasę Sipma 591/1 z przodu walce z tyłu łańcuch, jak taka prasa się sprawuje?
    • Przez PatrykAd
      witam. Jak w temacie, sipma nie ucina całej siatki tylko po środku noża na ok 30cm tak więc kręci się nom stop i muszę nozem ręcznie odcinac możliwe że nóż się skrzywil? proszę o pomoc z góry dziękuję 
    • Przez Polkowo
      Witam wszystkich. W mojej sipmie z569/1 podczas dobijania belki, gdy bela jest prawie cała zaczyna coś coś walić, łomotać, Boje sie bardziej dobijac i nie wiem co to moze być. Czy we wszystkich sipmach tak jest?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.