Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Karol_rolnik
      Witam mam taki problem bo podbierak niedziała prosze o pomoc 
    • Przez glazu1991
      Witam wszystkich,

Stoję przed zakupem używanej prasy rolującej. Z sentymentu, opinii i doświadczenia wybór padł na krajową Sipmę, ewentualnie Warfama bądź Metal-Fach. W temacie pras rolujących jestem zorientowany pobieżnie, dlatego prosiłbym o odpowiedzi na kilka pytań z nimi związanych:
      1. Pierwsza sprawa komora. Na pewno stała, tylko czy łańcuchowa, czy walcowa? O ile wiem to Sipma typowo walcowej to nawet nie ma w ofercie, tylko mieszaną. Wady, zalety jednej i drugiej?
      2. Następnie blokada klapy komory. Mechaniczna (zamki), czy hydrauliczna? Jak działa jedno, a jak drugie rozwiązanie? Które jest lepsze?
      3. Sterowanie hydrauliką prasy. Z tego co wiem, to sterowanie podbieracz - klapa odbywa się poprzez przestawienie rozdzielacza na prasie w odpowiednie położenie, dalej sterowanie odbywa się poprzez rozdzielacz z ciągnika. Trochę to mało wygodne, tak mi się wydaje. Jest możliwość sterowania rozdzielaczem z kabiny ciągnika? Bądź poprzez sterownik?
      4. Załączanie owijania siatką i sznurkiem. Jak się odbywa, kiedy i w jakim momencie? Słyszałem o załączaniu elektrycznym i ręcznym. Jakie są różnice?

Prosiłbym o wypowiedzi użytkowników tych pras lub osób obeznanych w temacie. Forum jest rozbudowane, więc jeśli jest na nim temat bardzo zbliżony do mojego, to z góry przepraszam.

Pozdrawiam.
    • Przez pig
      jak się naciąga łańcuch zwijający w prasie sipma z 279/1
    • Przez Hipo453
      Witam, niedawno zakupiłem Sipme Z569/1. Niestety mam z nią pewien problem. Wczesniej bele były robione C360. To nie zawsze zamykalo  Natomiast W zetorze 7745 siłowniki się nie chowają do końca i zamki się nie zatrzaskuja  
    • Przez chucknorris
      witam posiada ktoś patent na przeróbki wału napędowego pasów aby się nie slizgaly.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.