Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pig
      jak się naciąga łańcuch zwijający w prasie sipma z 279/1
    • Przez Hipo453
      Witam, niedawno zakupiłem Sipme Z569/1. Niestety mam z nią pewien problem. Wczesniej bele były robione C360. To nie zawsze zamykalo  Natomiast W zetorze 7745 siłowniki się nie chowają do końca i zamki się nie zatrzaskuja  
    • Przez chucknorris
      witam posiada ktoś patent na przeróbki wału napędowego pasów aby się nie slizgaly.
    • Przez patrk4512
      Witam, niedawno zakupiłem Sipme Z569/1. Niestety mam z nią pewien problem. Na testach u sprzedającego zamki na klapie zamykały sie normalnie zaraz po opuszczeniu klapy, testy były robione C360. Natomiast u mnie w 4512 klapa się zamyka zamki zamykają się tylko delikatnie nie zaskakując za rygle. Wydaje mi się ze siłowniki nie cofają się do końca zatrzaskując zamki. W czym moze tkwić problem? zaznaczam ze wszystko jest dokładnie przesmarowane.
    • Przez tomaszmab
      Dzien dobry wszystkim. Kupiłem prase Carraro 1200 Linea Verde. Gdzie mozna dostac części do pras carraro bo jak narazie to patrzac przez internet nic nie moge znalezc ??? Jak wam sie sprawuja te prasy ???

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.