Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
simson2812

co lepiej zrobić?

Polecane posty

simson2812    356

witam mam obrotnice z kołami resorami i cały ył wystarczy naspawac ramę i coś z tego zrobic i ma pytanie co lepeij zrboić przyczepe 2 osiowa wywrotke czy lawetę na bele co lepij zrpbić?

masiew    21

najlepiej to zrob bryczke konna, albo taczke:-) a tak na serio to pomysl co ci sie przyda w gospodarstwie, a raczej twoim rodzicom i to zrob

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

hhehehehhhe :D Ale koleś się normalnie pyta.No więc tak...Trochę jest za dużo roboty na przyczepę czy lawetę.ALe jak masz całe podwozie przyczepy to można by było coś pokombinować z przyczepą.

ciastek12    32

Nie no ja proponuje nowoczesny kosmiczny 4-kołowy pojazd latajacy :lol:

Edytowano przez ciastek12

marcine    44

taczka z trójstronnym kiperem i nadstawkami to dobra propozycja, moim zdaniem najlepsza :D

a tak na poważnie. trzeba na początku było jasno określić, co chcesz z tym zrobić

chyba nie oczekujesz, że ktoś zrobi za Ciebie research rynku i powie, co taniej zrobić, co się lepiej sprzeda.

przekalkuluj sobie koszt materiałów, które będą potrzebne, robociznę, poobserwuj ogłoszenia, zobacz, na co jest popyt i zrób to. proste. ja osobiście prędzej kupił bym lawetę do bel niż przyczepę samoróbkę. trudniej coś spiepszyć ;D

powodzenia!

hubertuss    483

Na sprzedaż ale jaja. Narobisz się zespawasz ten złom do kupy i co myślisz, że ci za to kasy nawalą?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować