Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zetor3011

Zetor family tractor show

Polecane posty

zetor3011    299

Witam!

Mam pytanie ktoś się wybiera na "Zetor family tractor show" Leśmierzu koło Łęczycy(Łódzkie)? Czy w ogóle to coś ciekawego czy wielka kicha?

Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

slawek3220    606

a wstęp jest wolny czy trzeba mieć zaproszenie ???

" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

Wbijasz na pole jak na swoje ;) Jak reklamują się w ogólnodostępnej prasie to wstęp chyba wolny, nie? :P

Saymon83    0

witam.

ma ktoś może zdjęcia w/w imprezy, która odbyła się w Owieczkach k/Gniezna??

chodzi mi o jednego z handlowców co jeździła na dwóch kołach zetorem FORTERRA 140 HSX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ZimowyZolnierz
      witam zakupiłem orginalne zestawy naprawcze zetora i nie wiem która stroną dołu tloka ma iść do wydechu , chodzi mi o ząb na dole tloka
    • Przez tomek14
      wymieniam właśnie olej w silniku zetor 7211 i mam pytanie jaki olej najlepiej wlać do silnika i ile litrów bo czytałem trochę i wszędzie podają różnie,więc ile litrów będzie najlepiej ?
    • Przez Mateusz_6340
      Witam, mam mały problem. Chodzi o to, że lampy dachowe o takie http://allegro.pl/reflektor-glowny-lampa-fendt-zetor-massey-01782-i7342580643.html świecą tak że szału nie ma i jeszcze skupiająco i czy zmiana żarówek(na takie) http://allegro.pl/zarowki-osram-night-breaker-laser-h4-130-duo-box-i6636850540.html  sprawiła by lepszy efekt świecenia czy też musiałbym zainwestować w lampy z innym odbłyśnikiem np. takie  http://allegro.pl/reflektor-glowny-lampa-fendt-zetor-massey-01796-i6922637631.html  Jeszcze chciałbym zmienić zwykłe żarówki H3 w tylnych lampach na takie http://allegro.pl/osram-zarowka-h3-night-breaker-unlimited-110-i6150617018.html tylko nie wiem czy warto? Może ktoś ma i podzieli się opinią? Z góry dzięki
    • Przez NABUCH
      Witam . Potrzebuję porady odnośnie kontroli wskaźnika temperatury w zetorze 5211. W ciągniku po krótkim czasie dochodzi do wzrostu temperatury do 120stC.  Realnie temperatura jest niższa. Dodatkowo dla pewności wyjęty został termostat. Zwierałem przewód czujnika do masy i wskazówka idzie do 120 St czyli maks wskaźnika.  Wygląda że zegar reaguje poprawnie.  Na wsuwce  od czujnika po przekręceniu kluczyka jest 5.4V . Czujnik pomierzyłem przy temperaturze ok 30 st i miał 230ohmów . Ktoś może podpowiedzieć czy taka wartość napięcia i rezystancji  jest poprawna   . Czujnik był niedawno wymieniany .  Podejrzewam czujnik  chociaż niedawno był zmieniony  .
    • Przez kowalc362
      Witam jaki ciągnik kupić mam 8 ha ale mam zamiar dokupić jeszcze 7 ha i zastanawiam się czy kupić usrusa c360 czy zetora 7211 teraz posiadam  ursusa c335m z turem jeśli by ktoś proponował jakiś  inny ciągnik chce coś kupić do 30 tys 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.