Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilo1

Wymiana 'grzebienia' zaraz za podłogą podsiewacza Bizon Z040

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bizon
kamilo1    1

Ponowie muszę wymienicz taki grzebien, który jest zaraz za podłoga podsiewacza w Bizonie Z040, Pogubiłem szszystkie te pręty, które stercza lekko pod kontem do dóry. Nie mogę znaleść nazwy tego elementu, jest on przykręcony po obu stronach do scian bocznych dwoma srubami.

Panowie chyna wiem czego szukam ale proszę o potwierdzenie. element który opisuję nie nazywa sie PODPÓRKĄ PODSIEWACZA?

Edytowano przez krolikNH

" Nie ważne gdzie jadę , grunt ,że wiem gdzie byłem "

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez beja
      Witam, Panowie jestem od niedawna posiadaczem Z050 i wiele częsci pasuje od Z056 ale niektóre np do hedera już nie. I tu moje pytanie czy macie jakiś namiar na sklep internetowy z częciami do Z050 ? W rolmaszu powiedzieli mi że na hurtowni już do nich nie ma.
    • Przez Majkel92
      Witam, 
      Prosze o poradę w sprawie montażu scinacza słomy w bizonie z050 która została zdemontowana z innego kombajnu.Nie wiem jaki jest to typ ani producent?
      Scinacz został zdemontowana bez ramy która przymocowana jest do kombajnu. Jeżeli ktokolwiek wie jaki to typ, gdzie ewentualnie można nabyć części potrzebne do montażu (jeżeli się jeszcze da) by zmontować to jak należy, lub posiada wiedzę jakich błędów niepopełnić podczas wykonania tej ramy, to proszę o informację😉. 
      Każda informacja się przyda. Będe ogromnie wdzięczny za pomoc.
      Załączam zdjęcia scinacza zamontowanego w kombajnie z którego był ściągnięty. 

• Przez Kajtek_1
      Posiadam bizona z 82r w tym roku z powodu deszczowej pogody i zielska dał mi się we znaki ciągle się zapychał. Więc zapadła decyzja o wymianie na coś lepszego. Jestem zielony w temacie nigdy się nie interesowałem kombajnami co byście doradzili na +- 80h wraz z usługami fundusz to okolo 75000
    • Przez YeLoN3
      Witam chce zalozyc sieczkarnie do 50 jak wiadomo jest tam pas plaski i nie ma miejsca na pas klinowy do ssieczkarni jak w 56 ale widzialem w bizoniwskich nh tez jest pas plaski i sieczkarnia jest napedzanaz silnika i tu pytanie czy trzeba przerabiac pas napedowy maszyny na 56 czy mozna zalozyc z nh kolo pasowe czy bedzie pasowac do sw z perkinsa czy forda?
    • Przez dawcio2218
      Mam problem z bizonem Z056 po odkreceniu manetki gazu obroty sięgają 2300 a po 5 sekundach zaczynają rosnąć wolno do 2600 tak samo jest przy wlaczonej młocarni tyle że obroty niższe o jakieś 100. Obrotomierz napewno dobry zresztą słychać po silniku że kręci sie coraz szybciej czym to może być spowodowane miał ktoś taki problem?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.