Skocz do zawartości
pitras

Jaki pług do ciagnika 95km??

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

tommot003    0

a czy mógłbys mi wytłumaczyć dlaczego jeśli są wieksze skiby a mniejsza ich liczba to jest lżej ?? bo z szerkość ma przeciez taka samą

sznajdik    144

Mniejsze tarcie przyjacielu jest wtedy i tańszy w utrzymaniu bo mniej elementów roboczych lżej na ciągnik bo jest krótszy co za tym idzie łatwiej manewrować przy ogrodzeniu sasiada

xbitekx    0

Mozna sie dowiedziec jaki plug do Renault 103.54 (95 koni) zagonowy czy obrotowka ? Jesli zagonowy to 4*45 czy obrotowy i 3*45? Klasa ziemi 2, 3,4- glina (nie wszedzie ale jest) (nie chce zakladac nowego tematu)

TomekLOP    1

I co wybrałeś xbitekx do swojego renaulta bo też się nad tym właśnie zastanawiam bo w sumie traktor dość szeroki, 3 musi być większa albo jakaś lżejsza 4.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszt135
      Witam,
      Jestem na etapie wymiany tarczy sprzęgłowej w renówce 8514. W związku z wytarciem przez starą tarczę rowków na docisku i kole wieńca, odkręciłem tarczę na docisku bez problemów, ale z tarczą koła wieńca mam problem. Czy jest może jakiś sposób na odkręcenie tych śrub? Próbowałem tradycyjnie, ale klucze się wyginają. Może śruby odkręcają się w lewą stron? Może znacie jakiś sposób na zdjęcie tego koła?Będę wdzięczny za pomoc, bo nie chciałbym coś popsuć robiąc coś na siłę.
    • Przez tedek2
      Witam jak w temacie renowka. Podczas belowania slychac trzeszczenie z okolic walka. I zauwazylem ze ciagnik ma ciezej belowac i nawet ciągnąć 2 przyczepy bel. Teraz pytanie czy to moze miec wszystko ze soba związek?
    • Przez Patryk212
      Witam mam taki problem, że jak odpalam ciągnik od razu jest drugi półbieg włączony. W czym może być problem?
    • Przez MarianoKam
      Witam próbuję podłączyć rozdzielacz Nimco od ładowacza czołowego mam trzy wyjścia od rozdzielacza zasilanie P ,powrót pod ciśnieniem T1 ,i swobodny spływ T2 gdzie wpiąć się w hydraulikę od traktora ,chcę ominąć podłączenie pod gniazda .Proszę o pomoc
    • Przez Siwecki97
      Witam, 
      Mam problem z kołem w transporcie. Mianowicie podczas skrętu ciągnikiem nie skręca koło i pług stoi sztywno co powoduje chylenie się go. Podczas obrotu pluga siłowniki pracują elegancko. Tylko po zamknięciu zaworów do transportu nie chcą wymieniać się olejem między sobą. Z proszę o pomoc Was forumowiczów! Z góry dziękuję!! 😊

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.